www.therichest.com

Category: Kredytowej Jest
17 lutego 2021

Śledź TheRichest.com

Coś nowegoTop 10 najdroższych transakcji kartą kredytowąW dzisiejszych czasach karta kredytowa jest bardzo normalną rzeczą, którą większość ludzi wyciąga z portfela, aby kupić różne rzeczy. W rzeczywistości w wielu przypadkach są ludzie, którzy posiadają nie tylko jeden, ale kilka kredytów c

W dzisiejszych czasach karta kredytowa jest bardzo normalną rzeczą, którą większość ludzi wyciąga z portfela, aby kupić różne rzeczy. W rzeczywistości w wielu przypadkach są ludzie, którzy posiadają nie tylko jedną, ale kilka kart kredytowych. Od kupowania artykułów spożywczych na targu, płacenia za produkt lub usługę online, po pobranie najgorętszego tabletu lub aplikacji mobilnej w danym momencie – używamy kart kredytowych do szybszych transakcji lub gdy brakuje nam gotówki.

Rzeczywiście, karty kredytowe stały się częścią naszego codziennego życia, odkąd zostały wydane już w latach dwudziestych XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy tak zakochani w urokach kart kredytowych, że niektórzy z nas robią nawet szaleństwa na zakupach kartami kredytowymi, często kosztując tysiące dolarów w transakcjach kartą kredytową.

Ale czy zastanawiałeś się, jakie są najdroższe transakcje kartą kredytową? Te zakupy kartą kredytową nie są zwykłymi zakupami, które kosztują tylko setki, a nawet kilka tysięcy. Te transakcje są oburzające, że przeciętny Joe powiedziałby: „Wow! Ten rachunek z karty kredytowej jest oburzający!

Oto niektóre z najbardziej oburzających transakcji kartą kredytową w historii ludzkości. Oczywiście te transakcje kartą kredytową opierają się na publikowanych w gazetach i raportach online. Niektórzy wydają hojne transakcje kartą kredytową z zachowaniem największej tajemnicy i prywatności, podczas gdy inni, jak na tej liście, używają swoich kart kredytowych bez wahania.

10 Noc poza domem kosztuje 157 000 $

Ile powinien kosztować wieczór poza domem? Dla Boston Bruins może to kosztować dużo. W rzeczywistości w 2011 roku, po wygraniu Pucharu Stanleya, zespół świętował przy barze i zgromadził łącznie prawie 157 000 $ na swojej karcie barowej. Znaczna część kosztów pochodziła z butelki szampana Ace of Spades Midas, która kosztowała szalone 100 000 $. Pozostałe wydatki obejmowały: 35 bomb Jager, dziewięć butelek Grey Goose i napiwek w wysokości 25 000 dolarów. Kiedy kopia rachunku pojawiła się w Internecie, obóz zespołu powiedział, że właściciele baru pomogli przy karcie baru.

9 Kolejna noc 189 375 $

Co jest z celebrytami sportu i muzyki oraz ich wieczornymi wyjściami? Raper i aktor Drake wydali wystawną imprezę dla potentata muzycznego i rapera Lil Wayne’a w 2010 roku. Rachunek za ten wieczór? Kosztował szaloną kwotę 189 375 dolarów i został praktycznie wydany na same napoje, takie jak Dom Perignon, Grey Goose i Veuve Clicquot.

Zapytany przez prasę, Drake nie powiedział, czy zapłacił skandaliczny rachunek, czy też zapłacił swojej wytwórni.

8 Nicolas Cage, 276 000 dolarów za czaszkę dinozaura

Nicolas Cage przelicytował innego celebrytę filmowego Leonardo DiCaprio na czaszce dinozaura. Koszt wyniósł 276 000 USD. Nie podano żadnego wyjaśnienia, co Cage chciał zrobić z gigantyczną czaszką ani gdzie będzie trzymał artefakt.

7 Diament o wartości 300 000 USD z aplikacji mobilnej

Ktoś, kto ma dużo pieniędzy na karcie kredytowej, kupił diament za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Koszt? 300 000 $. Kupujący, którego nie wymieniono ze względu na kwestie prywatności, kupił diament za pomocą powiązanej karty kredytowej.

Zakładka 6 Bar za 321 000 $

Boston Bruins i Drakes na świecie musieliby oddać to Alexowi Hope, jeśli chodzi o zakładki na pasku. W 2012 roku londyński trader walutowy wydał ponad 320 000 dolarów na drogie szampany i Grey Goose, aby leczyć swoich przyjaciół i zupełnie nieznajomych, którzy otrzymali własne butelki o wartości 750 dolarów. Napiwki Hope wyniosły 30 000 dolarów.

Jednak Hope został oskarżony w kwietniu ubiegłego roku za nieautoryzowany program inwestycyjny o wartości 7,7 miliona dolarów.

5 kwiatów za 450 000 $

Jak bardzo kochasz kwiaty? Najwyraźniej jeśli jesteś Sir Eltonem Johnem, jesteś gotów wydać nawet 450 000 dolarów. W ciągu 20 miesięcy używał swoich kart kredytowych do kupowania kwiatów na kwotę 450 000 dolarów. Kiedy zapytano Johna, dlaczego wydaje tyle pieniędzy na kwiaty, odpowiedział po prostu: „Cóż, lubię kwiaty.

4 Jedna butelka piwa za 500 000 dolarów

Ile zapłaciłbyś za jedną butelkę piwa? Czy zapłaciłbyś 500 000 dolarów za jedną butelkę? To chyba święty Graal wszystkich piw.

Jedna nienaruszona i wysokiej jakości zamknięta butelka rzadkiego i cennego Arctic Ale Samuela Allsoppa z lat pięćdziesiątych XIX wieku dokładnie to osiągnęła. Arctic Ale to piwo warzone specjalnie na wyprawę arktyczną Sir Edwarda Belchera w 1852 roku. Butelka była szczelnie zamykana i utrzymywana w najwyższej jakości. Wraz z piwem pojawiła się odręczna notatka wyjaśniająca historię butelki i napar.

Ze zdjęciami i pełną nazwą na aukcji eBay, druga aukcja rzadkiego piwa zakończyła się licytacją 503 300 $. Butelka została wcześniej opublikowana w serwisie eBay z błędnie napisaną nazwą. Został kupiony przez kolekcjonera z Tulsa w stanie Oklahoma za 304 dolary. Kolekcjoner ponownie umieścił butelkę na stronie, tym razem z poprawną pisownią nazwy. Wynik? 157 oferentów z niespłaconą ceną sprzedaży 503 300 USD.

Piwo Allsop’s Artic Ale to prawdopodobnie najstarsza i najrzadsza znana butelka piwa.

3 Nawilżacz za 2 000 000 dolarów

Trójka naszych najlepszych na liście wydała miliony gotówki za pomocą swoich kart kredytowych. Trzecia na liście była piosenkarka Celine Dion, która kupiła nawilżacz wart 2 miliony dolarów podczas pobytu w pokoju hotelowym w Las Vegas. Kupiła nawilżacz, który zwykle kosztuje od 25 do nawet 100 dolarów i po prostu utrzymuje wilgoć w pomieszczeniu, wytwarzając mgłę, aby chronić jej struny głosowe podczas snu. Najwyraźniej Dion nie może sobie pozwolić na zachorowanie, zwłaszcza jeśli będzie to obejmować jej płuca, więc potrzebowała najwyższej jakości nawilżacza.

2 Prezent za 2,5 miliona dolarów

Ile zapłaciłbyś za prezent? Najdroższy prezent zapłacony kartą kredytową został prawdopodobnie wykonany przez amerykańskiego biznesmena i filantropa Eli Broad. Inni śmiertelnicy, tacy jak my, wydają jedynie setki dolarów na prezent. Ale nie Broad. Jeśli nie słyszałeś o Broad’ie, w latach siedemdziesiątych XX wieku przekształcił Sun Life Insurance Company of America z małej firmy ubezpieczeniowej (którą kupił za 52 miliony dolarów) w cieżką emeryturę SunAmerica po dwóch dekadach, zanim sprzedał ją American International. Group lub AIG (do wysokości 18 miliardów dolarów). Pełnił funkcję dyrektora generalnego SunAmerica, która do 2000 roku stała się spółką zależną AIG.

W 1995 roku za pomocą karty American Express kupił obraz Roya Lichtensteina zatytułowany „I… I’m Sorry na aukcji Sotheby’s. Kwota, którą wykorzystał na swojej karcie American Express? Ogromne 2,5 miliona dolarów. Dzięki ogromnemu zakupowi za pomocą karty kredytowej zdobył również wyjątkowe mile w programie lojalnościowym w wysokości 2,5 miliona.

Swoją decyzję o zakupie obrazu zapisał za pomocą karty kredytowej w swoim pamiętniku „Sztuka bycia nierozsądnym: lekcje niekonwencjonalnego myślenia.

1 Miasto za 20 milionów dolarów

Czy użyłbyś karty kredytowej, aby kupić miasto za 20 milionów dolarów? Najwyraźniej, jeśli jesteś wielką gwiazdą Hollywood, taką jak Kim Basinger, to tak. W 1989 roku Basinger użyła swoich kart kredytowych, aby kupić miasto Braselton w stanie Georgia za fajną kwotę 20 milionów dolarów. Basinger najwyraźniej chciał uczynić miasto główną atrakcją turystyczną, w której odbywał się festiwal filmowy i studia filmowe. Jej plan nie powiódł się, gdy straciła dużą część swojej fortuny, a później sprzedała miasto za 1 milion dolarów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy