WWE Money in the Bank 2015 Wyniki: zwycięzcy, stopnie, reakcja i najważniejsze wydarzenia

Category: Który Jest
17 lutego 2021

Główny pisarz WWE 14 czerwca 2015 Komentarze Ikona dymka komentarza

WWE Money in the Bank 2015 Wyniki: zwycięzcy, stopnie, reakcja i najważniejsze wydarzeniaWWE Money in the Bank 2015 udowodniło, że sequel może zdeklasować oryginał.

Seth Rollins ponownie zmierzył się ze swoim byłym sojusznikiem i obecnym arcywrogiem, Deanem Ambrose. Tym razem, z główną nagrodą WWE wiszącą nad ringiem, dwóch zapaśników stworzyło dzieło sztuki, które przewyższyło ich poprzednie spotkania.

Drugie zderzenie Johna Ceny i Kevina Owensa mogło nie mieć końca, o który zabiegali niektórzy fani, ale konkurenci z pewnością przyspieszyli. Przypadek, że runda 2 była lepsza niż runda 1, nie jest trudny do przedstawienia.

Ukradliby program co najwyżej pay-per-view, ale nie tutaj; Rollins i Ambrose byli po prostu za dobrzy.

W innych walkach Sheamus został najnowszym Mr. Money in the Bank, a The Prime Time Players zostali mistrzami tag team.

Jak dobrze cała poskręcana stal i wysokie ryzyko związane z tą nocą napędzały najnowsze usługi pay-per-view? Jak WWE poradziło sobie z opowiadaniem swoich historii o triumfie i złamanym sercu?

Poniżej znajduje się opis tego, jak wzloty i upadki banku Money in the Bank odpowiedziały na te pytania, wraz z wynikami, wyróżnieniami i ocenami literowymi.

King Barrett vs. R-Truth (Pre-Show)Obiecując zdetronizować króla Barretta, R-Truth zatoczył wroga, wykorzystując jego prędkość na swoją korzyść.

Jednak Barrett szybko przejął kontrolę. Uderzył rapera tupnięciem i kopnięciem w brzuch, które rzuciło R-Trutha na kolana. Barrett spudłował po kilku próbach Bull Hammera.

Następnie R-Truth rzucił przeciwnika na zwycięstwo. Świętował, biorąc na chwilę koronę Barretta i rzucając się z powrotem do szatni.

Wynik

R-Truth wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

R-Truth mówi, że będzie znany jako „King What’s Up?

„Królewski strój? Myślę, że przerwał„ wiek . – Jerry Lawler o nowym stroju Barretta

Stopień

Analiza

WWE włącza ser za pomocą sztuczki Barretta. Jego koło zębate za bardzo przypomina kostium na Halloween; on opiera się na banalnym dialogu.

I dlaczego WWE upiera się przy jego przegranej, jest zaskakujące. Jaki jest sens wygrania turnieju King of the Ring, jeśli w ogóle go to nie napędza? To, że przegrał z R-Truthem, który jest obecnie w zasadzie Santino Marellą, jest błędem.

Pieniądze w meczu drabin bankowych
 • Randy Orton
 • SheamusNevilleKaneDolph ZigglerRoman ReignsKofi KingstonGdy wokół niego wybuchła bójka, Kofi Kingston chciał podkraść się po drabinie. Zamiast tego wziął łomot od swoich wrogów. Nastąpił zwykły chaos związany z drabiną.

  Sheamus uderzył Kane’a i innych drabiną. Neville próbował podrzucić Kingstona do innego. Reigns wysłał Kingston kręgosłupem w stal.

  Kane, Kingston, Orton i Reigns prawie trzymali teczkę w rękach, ale każda próba jej odpięcia spotykała się z gwałtownym oporem.

  Kingston miał jednak The New Day, aby mu pomóc. Big E i Xavier Woods wrzucili go na ring i próbowali zablokować wszystkim innym wejście. Reigns pokonał tę przeszkodę – ale nie nieprzewidzianą.

  Bray Wyatt zaatakował go, posyłając go na podłogę. To otworzyło drzwi dla Sheamusa, który mógł zabrać teczkę dla siebie.

  Wynik

  Sheamus wygrywa teczkę z pieniędzmi w banku.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  „Jedna supergwiazda zmieni swoją karierę i życie – Michael Cole

  Kingston wskakuje na drabinę po próbie małpiego przewrotu Neville’a

  Rządy bombardują Neville’a i Kingstona na drabinę.

  Orton RKO gra Neville’a, gdy lotnik chciał go przeskoczyć.

  Panuje potężnymi bombami Kingston na wszystkich jego przeciwników poza ringiem.

  „To twój bilet. Uderz go! Uderz! – John „Bradshaw Layfield

  Stopień

  Analiza

  Wiele bliskich rozmów i kilka mile widzianych niespodzianek doprowadziło do doskonałej walki. Plamy nie były wymuszone. Głód zwycięstwa był wyraźny.

  Na początku nie było najlepszej psychologii. Zapaśnicy wspinali się po drabinie, mimo że cała grupa przeciwników była od nich oddalona, ​​na przykład. Jednak później sytuacja w tej dziedzinie uległa poprawie.

  Atak Wyatta stwarza nieodpartą okazję dla obu mężczyzn. Będą świetnymi rywalami.

  To również mądre z WWE, aby nie wygrać Reigns. Sam może dostać się do tytułowego zdjęcia. Sheamus jest bardziej nieoczekiwaną opcją typu curveball.

  Zobaczenie, dokąd zabiera WWE The Celtic Warrior, będzie niezwykle intrygujące.

  Paige kontra Nikki Bella (Divas Championship)Zła, nieustępliwa Nikki Bella wcześnie zdominowała rywala. Wysłała Paige na każdą dostępną twardą powierzchnię. Uziemiła ją nożyczkami i ukarała, wykręcając szyję do tyłu.

  Paige odpowiedziała STF, ale mistrz uciekł. Miała takie same wyniki z WOM.

  Brie Bella próbowała nielegalnie zastąpić Nikki, ale Paige rzuciła ją na trzy. Nastąpiło zamieszanie. Nikki następnie rzucił się przedramieniem i atakiem z regału, aby wygrać.

  Wynik

  Nikki wygrywa przez pinfall.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  Nikki wysyła Paige wpadającą w barierkę.

  „To jak oglądanie Korei Północnej i Iranu na mistrzostwach świata. Nie chcesz, aby ktokolwiek wygrał. – John „Bradshaw Layfield

  Nikki uderza w trampolinę.

  Stopień

  Analiza

  To najlepsza jak dotąd praca Nikki. Ze wszystkimi rozmowami innych kobiet, które miały zrewolucjonizować podział, posłużyło to jako oświadczenie, które mówiło: „Nie zapomnij o mnie.

  Poprawiła się praca pięty. Coraz lepiej radzi sobie z byciem wrednym drapieżnikiem na ringu.

  Błędna logika tego, że nie kończy się dyskwalifikacją, szkodzi jednak walce. Wtrącił się Brie; mecz powinien się skończyć.

  Najwyraźniej historia między tymi zapaśnikami jeszcze się nie skończyła. Paige prawdopodobnie znajdzie sojusznika, aby wyrównać sprawy w przyszłości. To wielka szansa, aby Charlotte lub Sasha Banks wyszły z NXT.

  Big Show vs. Ryback (Intercontinental Championship)Miz narzekał, że nie bierze udziału w tej walce, zanim obiecał stworzyć sztukę w komentarzu.

  Gdy bitwa się rozpoczęła, Ryback od razu przeniósł walkę na Big Show. Przybił olbrzyma sznurkiem do wieszania na mięso, po czym chciał skończyć wszystko wcześniej z Shell Shocked.

  Ryback poświęcił trochę czasu, by rzucić The Miz nad stół ogłaszający. Big Show następnie rzucił się, obezwładniając mistrza.

  Prawa ręka Największego sportowca świata znokautowała Rybacka, ale także wybiła go z ringu. Miz wskoczył, kończąc walkę wcześniej.

  Wynik

  Big Show wygrywa przez dyskwalifikację.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  „Stworzę audiowizualne arcydzieło. – The Miz

  Ryback blokuje Big Show w poręczy.

  Ryback unosi wielkiego mężczyznę, żeby uzyskać suplex.

  Stopień

  Analiza

  To mądre ze strony WWE, aby ten mecz był krótki, ponieważ pozwolił dwóm konkurentom zaoferować bardziej intensywny pojedynek, ale zakończył się w sposób antyklimatyczny. Okazało się, że to raczej ustawienie na przyszłość niż coś, czym można się teraz delektować.

  Zaangażowanie Miz jest wyraźną zapowiedzią, że Potrójne Zagrożenie jest w drodze.

  Ta pierwsza runda była lepsza niż większość oczekiwań pod względem akcji na ringu, ale trudno sobie wyobrazić, że dwie potęgi wytrzymają to przez dłuższy mecz. Miz wniesie energię, szybkość i trochę urozmaicenia do następnych zawodów.

  John Cena kontra Kevin OwensKevin Owens zaczął od uderzenia o Johna Ceny i wykręcenia ramienia wokół jego głowy. Głośny, żarliwy tłum wiwatował dla każdego mężczyzny, gdy bitwa trwała stamtąd.

  Owens i Cena wykonali nowe ruchy, aby się obalić. Ich godna zaufania broń pojawiła się jako następna, a Cena wybrał Dostosowanie Postawy, a Owens wylądował z kulą armatnią.

  Cena był sfrustrowany, ponieważ nie udało mu się powstrzymać Owensa. Po trafieniu swojego finiszera i liczeniu tylko do dwóch, pokłócił się z sędzią w ruchu poza postacią.

  Ta akcja tam iz powrotem sprawiła, że ​​obaj mężczyźni oddalili się o kilka cali od zwycięstwa. Druga korekta nastawienia ceny, po której Owens zrzucił Cenę na głowę z górnej liny, nie wystarczyło do zakończenia sprawy.

  Cena okazał później szacunek wroga, mówiąc mu, że należy. Obaj uścisnęli sobie ręce, ale Owens zaatakował, bombardując Ceną na fartuch.

  Wynik

  Cena wygrywa przez pinfall.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  Owens naśladuje Cenę serią bloków na ramię i Five Knuckle Shuffle.

  Cena uderza w odwrócony suplex.

  Owens obraca Cenę z ramion w bombę mocy.

  Owens wyskakuje z drugiego Dostosowania Postawy w bardzo bliskiej dwójce.

  Stopień

  Analiza

  Ta walka miała ten przysłowiowy charakter wielkiej walki od samych wejść. To świadectwo rosnącej mocy gwiazdowej Owensa.

  Narracja została zbudowana wokół Ceny, która musiała użyć różnych nowych ruchów, aby odłożyć Owensa. Wściekły i zdenerwowany Cena sprawił, że mistrz NXT wyglądał jak ktoś wyjątkowy pomimo przegranej.

  Kolejna wygrana Owensa dałaby mu nadwyżkę rozpędu, ale zmuszenie go do tak mocnego pchnięcia Ceny i pozostawienia go później leżącego to piekielna nagroda pocieszenia.

  The New Day vs. The Prime Time Players (Tag Team Championship)Big E i Xavier Woods wściekli tłum przed obroną tytułów tag team.

  Mistrzowie najpierw skupili się na Darrenie Youngu. Na zmianę walili go w kącie. Kiedy Titus O’Neil w końcu wszedł, przetoczył się po Woods i Big E.

  Starcie Tytusa zakończyło walkę.

  Wynik

  O’Neil i Young wygrywają przez pinfall.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  „Kofi Kingston został okradziony, tak jak każdego roku. – Woods

  Big E rzuca Woodsa w Younga.

  Stopień

  Analiza

  Nowy dzień kontynuuje doskonałą pracę pięty. To imponujące, że byli w stanie rozwijać swoje postacie, stojąc w centrum uwagi.

  Sam mecz jednak nie był niczym specjalnym. Zostało to wyraźnie zaprojektowane, aby oczyścić podniebienie między meczem Kevina Owensa i Johna Cena a głównym wydarzeniem.

  Nie było elektryczności otaczającej zmianę tytułu. Winić brak nagromadzenia i niezrównaną wygraną nowych mistrzów. Podobnie jak akcja w ringu, wielki moment The Prime Time Players wydawał się niekompletny.

  Dean Ambrose kontra Seth Rollins (WWE World Heavyweight Championship Ladder Match)Dean Ambrose i Seth Rollins rozpoczęli swoje starcie od spojrzenia – pretendent z uśmiechem, a mistrz z intensywnym spojrzeniem.

  Otworzyli w wolnym tempie, które trwało przez większą część akcji. Ambrose mierzył Rollinsa uderzeniami. Jego były sojusznik odpowiedział, uderzając go o podłogę i na stopnie ringu.

  Gdy do gry weszły drabiny, kontrolę przejął The Lunatic Fringe. Ukarał Rollinsa stalą, wyglądając przy tym bardzo dobrze.

  Rollins przyłożył krzesło do kolana Ambrose’a, przesuwając pojedynek w dramatyczny sposób. Następnie mistrz zagrał rolę oprawcy, celując w zranioną nogę różnymi bolesnymi chwytami.

  Ambrose potrzebował odwagi, by kontynuować i jeszcze bardziej wspiąć się z powrotem do meczu. Rzucone krzesło i sznur na bieliznę pomogły mu w powrocie.

  Następnie walka przeniosła się na trybuny, zanim dwóch wyczerpanych zawodników wróciło na ring, gdzie pretendent złamał drabinę ciałem przeciwnika. Ambrose walczył o awans do tytułu, pozwalając na kontynuację meczu.

  Strzał monitorem telewizyjnym, rodowodem i bombą zasilającą w stos krzeseł na szczycie drabiny nie zdołał wbić Ambrose’a. Walczył o tytuł do ostatniej sekundy, ale Rollins go zdjął.

  Wynik

  Rollins odzyskuje tytuł WWE.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  „Pokaż im, dlaczego cię wybrałem. Pokaż im, że nie jesteś przyszłością, że jesteś mężczyzną. – Triple H do Rollinsa za kulisami

  Ambrose uderza w łokieć i spada z drabiny na cześć Dusty’ego Rhodesa.

  Będziesz wspinał się jedną nogą? Rollins do Ambroży

  Drabina prowadząca do głowy zatrzymuje próbę odbicia liny od Ambrose’a.

  Rollins używa cyfry cztery wokół słupka pierścienia.

  Gwoździe Ambrose Zsuwa się z lin za pomocą latającego sznurka.

  Rollins rzuca drabinę z ringu w kierunku swojego przeciwnika.

  Ambrose przewraca Rollinsa na drabinę.

  Ambrose uderza Dirty Deeds na hiszpański stół ogłaszający.

  Stopień

  Analiza

  Błyskawiczne klasyczne czapki na noc pełną świetnych zapałek.

  Rollins i Ambrose po prostu się tam rozwalili. Cała przemoc miała sens, przyczyniając się do historii, budując obu mężczyzn.

  To była wizytówka okrutnej strony Rollinsa i nieludzkiego serca Ambrose’a. Używając wypróbowanej i prawdziwej dynamiki pięty, mecz sprawił, że Ambrose wyglądał bohatersko, wypatrując go pomimo wszystkiego, z czym się zmierzył. Tymczasem Rollins odniósł swoje najbardziej imponujące zwycięstwo, odkąd został mistrzem.

  Cóż za praca WWE, aby wywyższyć zarówno zwycięzcę, jak i przegranego, a co za praca Ambrose’a i Rollinsa, aby stworzyć kolejne arcydzieło w ich długotrwałej waśni.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy