Przegląd hipoteczny USAA na rok 2020

Category: Naszych Partnerów
17 lutego 2021

USAA cieszy się dobrą reputacją jako pożyczkodawca hipoteczny, oferujący konkurencyjne stawki i opłaty oraz najwyższe wyniki satysfakcji klientów. Ale jest dostępny tylko dla uprawnionych członków wojskowych.

Ujawnianie reklamNaszym priorytetem nr 1 jest to, aby nasi czytelnicy podejmowali świetne decyzje finansowe. Nie idziemy na kompromis, nawet jeśli dzięki temu zarabiamy mniej pieniędzy. Chociaż otrzymujemy rekompensatę od naszych partnerów pożyczkowych i może to mieć wpływ na to, których pożyczkodawców sprawdzamy, nie ma to wpływu na wynik. Naszą misją jest dostarczanie dokładnych i przejrzystych informacji, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru pożyczkodawcy lub usługi w naszej witrynie lub poza nią.

Hipoteka VA Hipoteka o

stałym oprocentowaniu Hipoteka o

zmiennym oprocentowaniu Hipoteka

Jumbo

„Pożyczka dla kupującego po raz pierwszy w domu

Najlepsze funkcje
 • Niesamowita satysfakcja klienta
 • Pożyczki z niską i zerową spłatąPoważne doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych VAWady
 • Brak pożyczek FHA lub USDA
 • Bardzo niewiele oddziałów murowanychNie będzie rozważać „alternatywnych informacji o kredytach do kwalifikacjiPrzegląd

  USAA została założona w 1922 roku przez zaledwie 25 oficerów wojskowych, którzy chcieli ubezpieczyć swoje pojazdy. Teraz rozszerzył się poza ubezpieczenia i obsługuje 12,4 miliona członków w całym kraju.

  Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, USAA wykonuje świetną robotę. Ze względu na skupienie się na członkostwie wojskowym, USAA jest ekspertem w dziedzinie pożyczek VA. Ale zapewnia też inne opcje – takie jak program kupowania domu po raz pierwszy oraz finansowanie wakacji i nieruchomości inwestycyjnych.

  Ma również niezrównaną reputację w zakresie obsługi klienta.

  W przeciwieństwie do wielu pożyczkodawców, USAA nadal obsługuje (zarządza) pożyczkami, które udziela po zamknięciu, dzięki czemu możesz nadal cieszyć się wysokim poziomem usług w dającej się przewidzieć przyszłości.

  Pomimo tych innych korzyści, stawki i opłaty USAA nie są zauważalnie niższe niż w przypadku innych głównych pożyczkodawców. Ale pamiętaj, stawki różnią się znacznie w zależności od osoby.

  Będziesz musiał otrzymać niestandardową ofertę cenową, aby zobaczyć, jak porównuje się Twoja własna stawka i koszty zamknięcia z USAA.

  Przejdź do sekcji.
 • Porównaj stawki kredytów hipotecznych w USAA
 • Przegląd hipoteczny USAA na rok 2020Kwalifikowalność kredytu hipotecznego USAAWspółpraca z USAA MortgageRecenzje obsługi klienta USAA MortgageProdukty pożyczki hipotecznej USAAPożyczki pod zastaw domu USAAPożyczki budowlane USAAUSAA VA IRRRL (usprawnienie refinansowania)Gdzie można uzyskać kredyt hipoteczny z USAA Mortgage?Najczęściej zadawane pytania dotyczące kredytów hipotecznych w USAACzy USAA to najlepszy pożyczkodawca hipoteczny dla Ciebie?Porównaj stawki kredytów hipotecznych w USAA

  Kredyty hipoteczne VA zazwyczaj mają niższe oprocentowanie niż większość rodzajów kredytów. I nie musisz płacić miesięcznych składek za ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

  Tak więc USAA ma już przewagę, jeśli chodzi o stawki i koszty, zakładając, że kwalifikujesz się do pożyczki VA.

  30-letnie stałe oprocentowanie kredytów hipotecznych VA u głównych kredytodawców Hipoteka USAA Wells Fargo Quicken Loans Navy Federal Credit Union Średnia 30-letnia VA, 2019Miesięczna płatność P&I *Mediana kosztów pożyczki VA, 2019Mediana opłaty za rozpoczęcie, 2019 rCi, którzy korzystają z konwencjonalnej pożyczki – czy to za pośrednictwem USAA, czy innego pożyczkodawcy – zwykle płacą wyższe stopy procentowe.

  Oprocentowanie kredytów hipotecznych VA a oprocentowanie kredytów konwencjonalnych Hipoteka USAA Quicken Loans Wells Fargo Navy Federal Credit Union Średnia 30-letnia VA, 2019Średnia 30-letnia Covention Rate, 2019Dane o średnich stawkach i opłatach pochodzą z publicznych rejestrów stawek i opłat wymaganych przez ustawę o ujawnianiu informacji o hipotece mieszkaniowej (HMDA).

  * Miesięczna rata kapitału i odsetek na podstawie ceny domu 250 000 USD, z obniżką o 0%, przy średniej stopie procentowej VA każdej firmy z 30 lat w 2019 r. Twoja własna stawka i miesięczna płatność będą się różnić.

  Przegląd hipoteczny USAA na rok 2020

  Sądząc tylko po nazwie, United Services Automobile Association (USAA) może wydawać się mało prawdopodobnym źródłem kredytów hipotecznych. Ale pod pewnymi względami może być najlepszy.

  USAA uzyskało najwyższe wyniki w badaniu satysfakcji z kredytów hipotecznych JD Power w 2019 r., Które klasyfikuje pożyczkodawców pod względem wszystkiego, od obsługi klienta po ceny i produkty pożyczkowe.

  W rzeczywistości USAA osiąga najwyższe wyniki w tej ankiecie prawie każdego roku. Wydaje się, że klienci nie mają na co narzekać.

  Jest to prawdopodobne, ponieważ USAA są tak wyspecjalizowane. Służy tylko obecnym i byłym członkom sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych i jest wyjątkowo dostosowana do ich potrzeb.

  Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, oznacza to, że USAA dobrze znają tajniki kredytów VA – które są często najlepszym wyborem dla kwalifikujących się nabywców domów.

  Pożyczki VA mają elastyczne wymagania kredytowe i dochodowe, konkurencyjne stawki i często wymagają 0% zaliczki i nie wymagają ubezpieczenia hipoteki.

  Kwalifikowalność kredytu hipotecznego USAA

  Prawdopodobnie największą wadą USAA jest to, że nie jest dostępny dla większej liczby osób.

  Aby uzyskać dostęp do ich produktów, musisz dołączyć do USAA. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy się kwalifikujesz. Obejmuje to weteranów i obecnych lub honorowo zwolnionych członków:

  • Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych
  • Armia Stanów ZjednoczonychUS Coast GuardUS MarinesNasza Marynarka WojennaGwardia Narodowa Stanów Zjednoczonych i rezerwyWiele wdów, wdowców i byłych małżonków, którzy nie zawarli nowego związku, również się kwalifikuje.

   Współpraca z USAA Mortgage

   Strona internetowa USAA dotycząca kredytów hipotecznych wygląda równie nowocześnie, informacyjnie i przyjaznie, jak każda inna. Ale pod powierzchnią oferuje mniej funkcji niż niektóre bardziej innowacyjne.

   To prawda, że ​​możesz uzyskać wstępną zgodę na pożyczkę mieszkaniową w ciągu kilku minut, wszystko online, pod warunkiem, że jesteś już członkiem. Są też pomocne artykuły online dostosowane do kredytobiorców hipotecznych VA.

   Jednak inne usługi internetowe wydają się obecnie ograniczone.

   Prawdopodobnie powinieneś spodziewać się spędzania więcej czasu na rozmowie telefonicznej ze swoim koordynatorem ds. Nieruchomości i oficerem pożyczkowym niż w przypadku wielu innych pożyczkodawców. Niektórym pożyczkobiorcom to wystarczy. Ale miłośnicy technologii mogą uznać to doświadczenie za frustrujące i staromodne.

   Plusem jest to, że USAA Real Estate Rewards Network oferuje wprowadzenie do doświadczonego lokalnego agenta nieruchomości.

   Dzięki tej ofercie możesz otrzymać nagrodę w wysokości od 350 do 24 000 USD po zamknięciu, w oparciu o cenę sprzedaży domu. Według strony internetowej USAA, średnia nagroda wynosi 1278 USD.

   Recenzje obsługi klienta USAA Mortgage

   USAA naprawdę działa, jeśli chodzi o zadowolenie klientów.

   JD Power technicznie nie uwzględnia USAA w swoim rankingu satysfakcji klientów, ponieważ firma nie jest dostępna dla wielu pożyczkobiorców. Niemniej jednak daje to kredyt hipoteczny USAA.

   A USAA to miażdży. W tym roku uzyskał 900 punktów w 1000-punktowej skali – pokonując lidera Quicken Loans o pełne 20 punktów.

   Skargi dotyczące kredytów hipotecznych u głównych pożyczkodawców FirmaPoczątki hipoteki 2019Skargi CFPBReklamacje na 1000 kredytów hipotecznychMoc znamionowa JD 2019Quicken LoansWells Fargo Navy Federal Credit Union Produkty pożyczki hipotecznej USAA

   Prawie każdy, kto kwalifikuje się do członkostwa w USAA, jest również uprawniony do pożyczki VA. Biorąc pod uwagę wspaniałe oferty, które zazwyczaj oferują, nie jest zaskakujące, że USAA zapewnia ich wiele.

   Bank przez lata zdobył znaczną wiedzę, doświadczenie i doświadczenie jako wyspecjalizowany pożyczkodawca tych produktów.

   Ma jednak w swoim portfelu również inne rodzaje pożyczek, z których większość przewiduje niskie zaliczki:

   • Hipoteka VA kredyty hipoteczne VA są dostępne dla wykwalifikowanych członków usług i weteranów. Oferują konkurencyjne stawki, elastyczne wymagania kredytowe i dochodowe i mogą pozwolić ci kupować z 0% zniżką
   • Kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu – kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu mają stałą stopę procentową przez cały okres spłaty kredytu, który wynosi zwykle 15 lub 30 lat Kredyt hipoteczny o zmiennym oprocentowaniu kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu mają stałą stopę procentową przez kilka pierwszych lat, a następnie oprocentowanie zmienia się wraz z rynkiem przez resztę okresu kredytowania Konwencjonalne 97 („Pożyczka dla kupującego po raz pierwszy w domu) – Te pożyczki pozwalają pożyczyć do 97% wartości domu (stąd nazwa) i mogą pozwolić na spadek nawet o 3%. Dobra alternatywa dla pożyczki FHA Hipoteka Jumbo – gdy musisz pożyczyć więcej niż pozwalają na to konwencjonalne limity kredytów hipotecznych, obecnie 510,400 USD w większości obszarówUSAA może również pomóc w finansowaniu lub refinansowaniu nieruchomości inwestycyjnych i drugich domów.

    Pożyczki pod zastaw domu USAA

    USAA nie oferuje pożyczek pod zastaw domu ani linii kredytowych pod zastaw domu (HELOC). Możesz jednak otrzymać refinansowanie wypłaty z USAA. To kolejny sposób na wykorzystanie kapitału własnego w domu i wykorzystanie jego wartości gotówkowej do dokonania dużego zakupu, spłaty innych pożyczek, opłacenia studiów dziecka itp.

    Jednak w przeciwieństwie do pożyczki pod zastaw domu, refinansowanie w formie wypłaty wiąże się z ponownym uruchomieniem kredytu hipotecznego. Musisz więc dokładnie rozważyć długoterminowe koszty kapitału i odsetek, zanim zdecydujesz się na nie.

    Pożyczki budowlane USAA

    USAA oferuje pożyczki VA, które można wykorzystać na zakup domu, a także na nowe budownictwo. Pożyczka budowlana USAA pozwala zapłacić za działkę i budowę, a następnie przekształcić saldo w hipotekę po ukończeniu domu.

    USAA VA IRRRL (usprawnienie refinansowania)

    USAA oferuje VA IRRRL jako opcję refinansowania. VA IRRRL (lub „kredyt refinansowy na obniżenie stopy procentowej) to rodzaj usprawnionego refinansowania, który ułatwia posiadaczom pożyczek VA przejście na niższą stopę procentową i miesięczną płatność.

    Korzystając z VA IRRRL, możesz refinansować pożyczkę VA bez wyceny domu, kontroli dochodu lub weryfikacji zatrudnienia. To generalnie sprawia, że ​​jest to szybsze i tańsze niż tradycyjny refinansowanie.

    Jeśli otrzymujesz VA IRRRL od USAA, ale pierwotny kredyt hipoteczny był od innego pożyczkodawcy, nadal możesz być zobowiązany do uzyskania wyceny domu.

    Gdzie można uzyskać kredyt hipoteczny z USAA Mortgage?

    Będziesz musiał mieć szczęście, że oddział USAA jest tuż za rogiem domu. Ma tylko pięć. Znajdują się w Colorado Springs w Kolorado, West Point w Nowym Jorku, Highland Falls w Nowym Jorku, Annapolis w stanie Maryland i San Antonio w Teksasie.

    USAA obsługuje tylko fizyczne oddziały w czterech stanach: Nowym Jorku, Maryland, Teksasie i Kolorado.

    To powiedziawszy, możesz otrzymać pożyczkę od USAA w całym kraju przez telefon lub online. Biorąc pod uwagę ograniczoną funkcjonalność witryny, możesz spędzić dużo czasu na telefonie.

    Mimo to wyjątkowy wynik satysfakcji klientów USAA sugeruje, że nie stanowi to problemu dla jego członków.

    Najczęściej zadawane pytania dotyczące kredytów hipotecznych w USAA

    USAA jest dobrym pożyczkodawcą hipotecznym, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do pożyczki VA. W badaniu satysfakcji JD Power USAA rok po roku jest najwyżej oceniane przez swoich klientów hipotecznych. Ma specjalną wiedzę służącą weteranom, członkom wojska i ich rodzinom i byłby świetnym źródłem dla wszystkich Twoich potrzeb pożyczkowych VA.

    Tylko pamiętaj, aby porównać stawki USAA z innymi czołowymi pożyczkodawcami VA, aby upewnić się, że ich ceny są dla Ciebie konkurencyjne. Veterans United i Navy Federal Credit Union to dobre opcje zakupów porównawczych pożyczek VA.

    Aby uzyskać hipotekę w USAA, musisz być aktualnym członkiem służby w USA, weteranem, żyjącym małżonkiem członka wojskowego lub mieć inne powiązania wojskowe. Pożyczki VA mają własne, szczegółowe wytyczne dotyczące kwalifikowalności, które można znaleźć tutaj. USAA oferuje również pożyczki inne niż VA (jak konwencjonalne kredyty hipoteczne), ale nadal musisz być powiązany z wojskiem, aby pracować z firmą.

    Oprocentowanie kredytów hipotecznych w USAA jest generalnie niższe niż w przypadku innych głównych pożyczkodawców . Dzieje się tak dlatego, że USAA oferuje głównie pożyczki VA, które mają stopy procentowe poniżej rynkowych dzięki wsparciu ze strony Veterans Association. Ale stawki różnią się w zależności od klienta, więc aby znaleźć swoją, musisz poprosić o wycenę.

    USAA nie zapłaci za Ciebie kosztów zamknięcia. Ale są inne sposoby uzyskania pomocy w zakresie kosztów zamknięcia. Możesz ubiegać się o pomoc w spłacie zaliczki lub dotację na pokrycie kosztów zamknięcia. Możesz poprosić członka rodziny o fundusze na prezent. A jeśli refinansujesz, możesz być w stanie przenieść koszty zamknięcia do salda pożyczki i spłacać je w czasie. Porozmawiaj ze swoim specjalistą ds. Pożyczki o opcjach.

    USAA wymaga wyniku FICO co najmniej 620, aby uzyskać kredyt hipoteczny.

    Stowarzyszenie Weteranów technicznie nie wymaga minimalnej oceny kredytowej dla pożyczki VA. Jednak większość pożyczkodawców ustala własne wartości minimalne. Wiele firm hipotecznych wymaga co najmniej 620 punktów FICO dla pożyczki VA, w tym USAA.

    Czy USAA to najlepszy pożyczkodawca hipoteczny dla Ciebie?

    Jeśli kwalifikujesz się do członkostwa w USAA – co oznacza, że ​​jesteś obecnym lub byłym członkiem sił zbrojnych USA lub kwalifikującym się małżonkiem – USAA może być dla Ciebie najlepszym pożyczkodawcą hipotecznym. Ma niesamowite wyniki satysfakcji klientów i konkurencyjne stawki kredytów hipotecznych VA.

    Pamiętaj jednak, że stawki różnią się znacznie w zależności od pożyczkobiorcy i firmy. Nawet jeśli zdecydujesz się na USAA dla swojego kredytu hipotecznego, i tak uzyskaj kilka szacunków pożyczki od innych pożyczkodawców – tylko po to, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę dotyczącą stawki i kosztów zamknięcia.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy