Pożyczki bez czeku kredytowego: jak działają

Category: Możesz Pożyczyć
17 lutego 2021

Ponieważ świat stara się ożywić po burzliwych ekonomicznych skutkach COVID-19, ludzie mogą mieć problemy z uzyskaniem pożyczek z powodu zmian w ich zdolności kredytowej. Ponadto zawsze istnieje grupa ludzi, którzy nigdy wcześniej nie pożyczali pieniędzy i mogą mieć trudności z uzyskaniem zgody, ponieważ nie mają kredytu. Na szczęście dostępne są pożyczki bez kredytu i pożyczki osobiste bez sprawdzania zdolności kredytowej. Pieniądze mogą być nieco droższe do pożyczenia, ale masz opcje.

W tym artykuleCo to są pożyczki bez czeku kredytowego?

Podczas zaciągania pożyczki osobistej w banku, spółdzielczej spółce pożyczkowej lub pożyczkodawcy regularną praktyką jest sprawdzanie zdolności kredytowej. Czemu? Pożyczkodawca decyduje o zatwierdzeniu i stawkach, jakie należy obciążyć Cię na podstawie tego, jak ryzykowny jest brak spłaty pożyczki (brak spłaty). Chociaż oceny kredytowe nie są doskonałe, są one miernikiem używanym w branży do oceny ryzyka pożyczki.

Sprawdź stawki pożyczki osobistejOdpowiedz na kilka pytań, aby zobaczyć, do których osobistych pożyczek kwalifikujesz się wstępnie. Jest to szybkie i łatwe i nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową.

z naszymi zaufanymi partnerami w Bankrate.com

Pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej wykraczają poza tę regularną praktykę i oferują pożyczki bez patrzenia na swój kredyt lub „przeszukiwania tego, co znajdują. Dla pożyczkobiorcy oznacza to kilka rzeczy. Po pierwsze, oznacza to większe szanse na akceptację, ponieważ Twoja ocena kredytowa nie będzie czynnikiem dyskwalifikującym. Po drugie, generalnie oznacza to, że pieniądze mogą być droższe. Żadne pożyczki kredytowe nie są z natury bardziej ryzykowne dla pożyczkodawcy, co oznacza, że ​​można oczekiwać, że pożyczkodawca będzie chciał wyższej stopy zwrotu za zaakceptowanie tego ryzyka.

Jeśli chodzi o pozostałe czynniki kredytu poza stopą procentową, istnieją pewne podobieństwa i różnice. Kwota, jaką możesz pożyczyć, będzie na ogół niższa. Opcje okresów spłaty mogą być krótsze, ale znajdziesz również pożyczkodawców oferujących pożyczki bez kredytu z takimi samymi dłuższymi terminami spłaty.

Plusy i minusy

Zalety pożyczek online bez sprawdzania zdolności kredytowej

 • Większe szanse na zatwierdzenie – ponieważ nie ma sprawdzania zdolności kredytowej lub wyniki są przeszłe, Twoje szanse na uzyskanie zatwierdzenia są znacznie wyższe, jeśli masz uszkodzony kredyt lub nie masz go wcale.
 • Szybsze zatwierdzenie – pożyczkodawca potrzebuje czasu, aby wyciągnąć raport kredytowy i podjąć decyzję o zatwierdzeniu. Gdy nie ma kontroli zdolności kredytowej lub nie wpływa to na decyzję o zatwierdzeniu, możesz szybciej uzyskać dostęp do swoich pieniędzy, mając mniej przeszkód do przeskoczenia.Wady pożyczek online bez sprawdzania zdolności kredytowej
 • Pieniądze są droższe – ze względu na wyższe ryzyko nieodłączne dla pożyczkodawcy można oczekiwać, że pożyczki bez kredytu będą droższe. Możesz zobaczyć dodatkowe opłaty lub wyższe oprocentowanie.
 • Twoje limity pożyczek mogą być ograniczone – pożyczkodawcy muszą być bardziej ostrożni, jeśli chodzi o to, ile pożyczają na bardziej ryzykowne pożyczki. Możesz spodziewać się niższych maksymalnych wartości pożyczek w przypadku pożyczek bez kontroli zdolności kredytowej.Gdzie mogę otrzymać pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej?

  Jeśli chodzi o zaciągnięcie pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej, masz kilka możliwości. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań są pożyczki online bez sprawdzania zdolności kredytowej.

  Quick2Lend – ta firma oferuje pożyczki do 3000 USD, okres spłaty od 3 do 36 miesięcy i brak opłat lub kosztów z góry.

  FastLoanDirect – pożyczkodawca oferuje pożyczki do 35 000 USD, z terminami spłaty od 61 dni do 72 miesięcy.

  Cash1Loans – podczas gdy ta firma sprawdza zdolność kredytową (podobnie jak większość firm nie udzielających pożyczek), na stronie internetowej stwierdza się, że wszystkie oceny zdolności kredytowej są akceptowane. A jeśli potrzebujesz dużo pieniędzy, z przyjemnością zobaczysz, że dostępne są kwoty do 50 000 USD.

  GraceLoanAdvance – Pożyczki są dostępne do 100 000 $ za pośrednictwem GraceLoanAdvance. Biorąc to pod uwagę, firma wspomina, że ​​gwarantuje tylko pożyczki do 7500 USD z dowolnym wynikiem kredytowym. W przypadku wyższych kwot może być konieczne wykazanie pozytywnej historii kredytowej.

  Slick Cash Loan – w przeciwieństwie do wielu firm pożyczkowych bez kredytu, które nadal sprawdzają zdolność kredytową, Slick Cash Loan w ogóle tego nie robi. Firma ma dostępne pożyczki do 5000 USD, a wniosek możesz wypełnić online. Otrzymujesz również szybkie zatwierdzenie z natychmiastowym dostępem do swoich środków, gdy tylko zostaniesz zatwierdzony.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy