Najlepsze osobiste i biznesowe karty kredytowe zapewniające bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku [2020]

Category: Jeśli Twoja
17 lutego 2021

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Wyprzedzenie schronienia w poczekalni na lotnisku przed lub po długodystansowym locie na drinka i lekki posiłek może graniczyć z błogością – dopóki nie zostaniesz obciążony opłatą za wejście w wysokości 50 USD.

Jeśli często podróżujesz, rozważ kartę kredytową premium, która zapewnia bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku. Z tymi kartami otrzymasz nie tylko dostęp do poczekalni, ale także cały skarb podróży.

Karty kredytowe premium oferują hojne premie za rejestrację, kredyty na podróże, bezpłatny dostęp do Internetu, możliwość zdobywania nagród związanych z podróżami, przywileje i przywileje luksusowe, pomoc w razie problemów oraz ochronę podróży i zakupów.

Nie kupuj członkostwa w poczekalni ani nawet karnetu dziennego, dopóki nie przejrzysz naszej kolekcji kart kredytowych, aby rozważyć bezpłatny dostęp do poczekalni , które karty zapewniają ten bonus autoryzowanym użytkownikom , które karty oferują zniżkowy dostęp do poczekalni i nasze zestawienie, w jaki sposób dużo darmowy dostęp do poczekalni jest wart .

Spis treści

Spis treści

Najlepsze osobiste karty kredytowe do bezpłatnego dostępu do poczekalni

Osobiste konsumenckie karty kredytowe to karty zapewniające bezpłatny dostęp do poczekalni, ponieważ wybór jest szerszy niż w przypadku firmowych kart kredytowych.

Oto najlepsze karty kredytowe w 2020 roku na dostęp do poczekalni:

Trudno jest porównać karty kredytowe tylko w zakresie korzyści związanych z dostępem do poczekalni, ponieważ karta z wysoką roczną opłatą może oferować inne korzyści lub nagrody, które z nawiązką równoważą tę roczną opłatę. Będziesz musiał dokładniej zbadać, czy karta jest odpowiednia do ogólnej sytuacji, a nie tylko idealnie pasuje z perspektywy dostępu do poczekalni.

Na przykład Chase Sapphire Reserve oferuje o 50% większą wartość wykupu gdy wykorzystujesz punkty Ultimate Rewards zdobyte na karcie do zakupu podróży za pośrednictwem portalu turystycznego Chase, i ma roczny kredyt na podróże w wysokości 300 USD.

Amex Platinum Card oferuje 200 $ w postaci środków na wyciągu z opłat lotniczych i daje 5X Membership Rewards Points za kwalifikujące się loty i zakupy w hotelu.

Aktualizacja: od 1 stycznia 2021 r. Karta Amex Platinum zapewni 5-krotność punktów do 500 000 USD na zakupach podróży w ciągu roku kalendarzowego.

Osobista karta kredytowa umożliwiająca dostęp do poczekalni
Dostęp do tych saloników + informacje o dostępie dla gości
Platinum Card® od American Express

Nasza ulubiona karta do poczekalni nr 1:

American Express Global Lounge Collection (dostęp do ponad 1200 salonów lotniskowych, w tym dostęp do poczekalni Priority Pass) oraz luksusowe poczekalnie Amex Centurion.
Umożliwia dostęp dla posiadacza karty oraz maksymalnie 2 dodatkowych gości.

Umożliwia dostęp dla posiadacza karty oraz maksymalnie 2 dodatkowych gości.

Umożliwia dostęp dla posiadacza karty oraz maksymalnie 2 dodatkowych gości.

10 bezpłatnych dni w roku, po 27 $ za każdą wizytę.

Umożliwia dostęp dla posiadacza karty i najbliższej rodziny lub 2 dodatkowych gości.

Umożliwia dostęp dla posiadacza karty i najbliższej rodziny lub 2 dodatkowych gości.

Umożliwia dostęp dla posiadacza karty i najbliższej rodziny lub 2 dodatkowych gości.

2 jednodniowe karnety wydawane w każdym roku jubileuszowym.

Większość kart kredytowych z globalnym dostępem do poczekalni, w tym członkostwo Priority Pass Select, umożliwia bezpłatne korzystanie z 2 dodatkowych gości.

Liczba gości, których możesz przywieźć i kwota, którą zostanie obciążony za gości, poza wyznaczoną maksymalną kwotę, różni się w zależności od karty.

Możesz przejrzeć dane gościa w informacjach o ofercie, zanim wybierzesz kartę lub sprawdzić warunki w przewodniku po korzyściach związanych z kartą, gdy otrzymasz kartę, aby sprawdzić aktualne stawki.

Podsumowanie: Chociaż dostęp do poczekalni może być głównym powodem, dla którego rozważasz kartę kredytową, będziesz chciał przejrzeć inne korzyści, korzyści, kredyty i nagrody, które są dołączone do karty, aby sprawdzić, czy ogólnie pasuje.

Najlepsze biznesowe karty kredytowe zapewniające bezpłatny dostęp do poczekalni Biznesowa karta kredytowa umożliwiająca dostęp do poczekalni
Lounge Network
Zezwala na dostęp
Business Platinum Card® od American Express To nasza nr 1 polecana karta saloników dla właścicieli firm:

American Express Global Lounge Collection (dostęp do ponad 1200 salonów lotniskowych, w tym dostęp do poczekalni Priority Pass) oraz luksusowe poczekalnie Amex Centurion
Business Platinum Card® od American ExpressUważana za najlepszą kartę kredytową dla podróżnych ceniących dostęp do poczekalni, karta Amex Business Platinum oraz osobista wersja karty zapewniają dostęp do największej kolekcji salonów lotniskowych na świecie.

American Express Global Lounge Collection obejmuje ponad 1200 poczekalni lotniskowych w 130 krajach i wciąż rośnie i obejmuje następujące sieci salonów:

 • Salon Centurion
 • Saloniki International American Express®Delta Sky Club (uwaga: aby uzyskać dostęp, musisz lecieć Delta)Priority Pass SelectSalon AirspaceEscape LoungeKarta cieszy się uznaniem nie tylko dzięki rozbudowanej sieci dostępu do poczekalni, ponieważ jest to dominująca karta kredytowa dla osób często podróżujących, które cenią luksusowe podróże.

  Salon Centurion w Miami International (MIA). Źródło zdjęcia: thecenturionlounge.com

  Delta SkyMiles® Reserve Business American Express CardOsoby często podróżujące Delta będą cieszyć się dostępem do poczekalni podczas podróży Delta, ale nie jest to główna zaleta karty Delta Reserve Business Card. Karta jest bardziej popularna ze względu na możliwość gromadzenia elitarnych mil kwalifikacyjnych które ułatwiają uzyskanie statusu osoby często podróżującej, oraz ze względu na bezpłatny bilet towarzyszący przy zakupie biletu premium Delta.

  Karta biznesowa Hilton Honors American ExpressJeśli jesteś podróżnikiem i Hilton jest Twoją ulubioną marką hotelu, karta Hilton Business Card będzie Ci dobrze służyć, jednocześnie zdobywając punkty programu Hilton Honors za wszystkie zakupy. Dzięki 10 darmowym karnetom Priority Select do wykorzystania każdego roku, Twoje podróże staną się wygodniejsze i bardziej produktywne.

  United MileagePlus® Explorer Business CardChociaż bezpłatny dostęp do poczekalni nie jest najmocniejszą stroną United Explorer Business Card, nadal jest to jedna z niewielu firmowych kart kredytowych, które oferują w ogóle bezpłatny dostęp do poczekalni.

  Jest to również doskonały wybór dla często podróżujących liniami United Airlines, którzy chcą gromadzić mile na United i inne wydatki biznesowe, otrzymać pierwszeństwo wejścia na pokład, bezpłatne bagaże rejestrowane i podwyższenie klasy biletów-nagród.

  Gorąca wskazówka: Nie ma wielu firmowych kart kredytowych oferujących bezpłatny dostęp do poczekalni, więc możesz chcieć poszukać korzyści dostępu do poczekalni na osobistej karcie kredytowej klienta, ponieważ dostępnych jest więcej opcji.

  Ciesz się przyjemnym wytchnieniem od chaosu na lotnisku dzięki bezpłatnemu dostępowi do poczekalni. Źródło zdjęcia: plaza-network.com

  Najlepsze karty kredytowe z dostępem do poczekalni dla autoryzowanych użytkowników

  Podczas podróży bezpłatny dostęp do poczekalni dla Ciebie i Twojej rodziny lub innych towarzyszy podróży to świetny dodatek. Są jednak chwile, kiedy inni podróżują bez Ciebie i bardzo skorzystaliby z bezpłatnego dostępu do poczekalni. Wystarczy dodać autoryzowanego użytkownika, aby móc korzystać z tych samych korzyści związanych z podróżowaniem za pomocą karty kredytowej, w tym z bezpłatnego dostępu do poczekalni.

  Oto niektóre z kart, które zapewniają dostęp do poczekalni dla upoważnionych użytkowników oraz zestawienie związanych z tym opłat.

  Karta kredytowa z dostępem do poczekalni dla Autoryzowanych Użytkowników
  Dostęp do tych salonów
  Roczna opłata
  Roczna opłata za autoryzowanego użytkownika
  Platinum Card® od American Express American Express Global Lounge Collection (dostęp do ponad 1200 salonów lotniskowych!) 550 USD (zobacz ceny i opłaty) 175 USD Łączna opłata za maksymalnie 3 autoryzowanych użytkowników
  Citi® / AAdvantage® Executive World Elite Mastercard® Klub Admirała American Airlines 450 $ 0 USD dla maksymalnie 10 autoryzowanych użytkowników
  Chase Sapphire Reserve® Priority Pass Select Opłata roczna w wysokości 550 USD 75 USD za autoryzowanego użytkownika
  Citi Prestige® Priority Pass Select 495 $ 50 USD za autoryzowanego użytkownika

  Chociaż dodanie autoryzowanego użytkownika może być opłacalnym sposobem zabezpieczenia dostępu do poczekalni i innych korzyści związanych z kartą, należy pamiętać, że w przypadku Chase może to mieć konsekwencje reguły 5/24 dla autoryzowanego użytkownika. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za wszystkie obciążenia karty kredytowej, w tym te dokonane przez autoryzowanego użytkownika.

  Karty kredytowe ze zniżką na dostęp do poczekalni

  Nie wszystkie karty kredytowe z przywilejami dostępu do poczekalni oferują to za darmo. Niektóre obejmują podstawowe członkostwo w salonie (zwykle warte około 99 USD), a następnie obniżają opłatę za dostęp . Twoje bezpłatne członkostwo może obejmować Lounge Club, Priority Pass lub LoungeKey, wszystkie podobne lub powiązane globalne sieci salonów.

  Karty kredytowe z tą korzyścią obejmują:

  • Karta Hilton Surpass: bezpłatne członkostwo Priority Pass; 10 bezpłatnych wizyt rocznie, a następnie 27 USD za wizytęJeśli masz kartę World Elite Mastercard, uzyskasz zniżkę na dostęp do poczekalni za pośrednictwem karty Mastercard Airport Experiences zapewnianej przez LoungeKey. Inne karty kredytowe, takie jak karta Hilton Surpass, mogą oferować bezpłatne standardowe członkostwo Priority Pass, ale mogą lub nie obejmować bezpłatnych karnetów rocznie, a następnie oferować dostęp ze zniżką za 27 USD.

   Gorąca wskazówka: Zniżka na dostęp do poczekalni nie jest samodzielnym powodem, aby wybrać kartę kredytową, ale możesz chcieć sprawdzić, czy któraś z Twoich obecnych kart ma tę cenną zaletę. Możesz cieszyć się jednymi z najbardziej luksusowych salonów na świecie za jedyne 27 USD za wstęp.

   Wystarczy zadzwonić pod numer podany na odwrocie karty lub sprawdzić umowę posiadacza karty, aby sprawdzić, czy masz bezpłatne członkostwo w sieci saloników i zniżkowy dostęp do poczekalni.

   Zakup członkostwa w poczekalni za pośrednictwem linii lotniczych lub firm, takich jak Priority Pass, może być kosztowny. Bezpłatny dostęp do poczekalni z kartą kredytową premium może wiele zaoszczędzić. Źródło zdjęcia: Priority Pass

   Prawdziwa wartość dostępu do poczekalni na lotnisku

   Nie musisz mieć specjalnej karty kredytowej, aby korzystać z dostępu do poczekalni na lotnisku, ale będziesz musiał zabezpieczyć potencjalnie drogie członkostwo w poczekalni lub bilet dzienny. I pamiętaj, że nie do wszystkich salonów można wejść za pomocą karty, jak na przykład Private Suite w LAX.

   Ten podział kosztów członkostwa ilustruje przybliżoną wartość bezpłatnego dostępu do poczekalni który można otrzymać za pomocą kart premium.

   Jeśli często podróżujesz i kupujesz kilka karnetów do jednego poczekalni rocznie lub roczne członkostwo w poczekalni, możesz wybrać lepszą kartę kredytową, która obejmuje bezpłatny dostęp do poczekalni.

   Wartość dodana premii za rejestrację, dodatkowe korzyści podróżne, nagrody, kredyty na zakupy podróżne oraz ochrona podróży i zakupów mogą sprawić, że zabezpieczenie podróżnej karty kredytowej premium może być mądrą decyzją ekonomiczną.

   Podsumowując: podczas gdy płatne karty kredytowe, które obejmują bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku, mogą wiązać się z wysokimi rocznymi opłatami, karty te zapewniają doskonałą wartość, która wykracza poza to, co otrzymujesz w ramach rocznego członkostwa w poczekalni.

   Końcowe przemyślenia

   Dostęp do poczekalni jest jednym z najcenniejszych korzyści związanych z podróżowaniem, więc posiadanie tej korzyści na karcie kredytowej premium ma sens dla poważnych podróżników. Dodatkowo, jeśli kupujesz członkostwo w salonie gdzie indziej, rozważenie karty kredytowej premium, która obejmuje ten bonus, jest prostą decyzją ekonomiczną.

   I chociaż dostęp do poczekalni może być ważny, warto rozważyć cały pakiet korzyści, które wiąże się z każdą kartą, ponieważ dostęp do poczekalni będzie tylko jedną z wielu cennych korzyści dostępnych na karcie podróżnej premium.

   Informacje dotyczące United MileagePlus® Club Card firmy Chase, Citi Prestige®, United Explorer SM Card i United MileagePlus® Explorer Business Card zostały niezależnie zebrane przez Upgraded Points i nie zostały dostarczone ani sprawdzone przez wydawcę.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Honors American Express Aspire, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Platinum od American Express, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za program Hilton Honors® Aspire od American Express, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Honors American Express Surpass®, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za Business Platinum Card® od American Express, kliknij tutaj.

   Aby zobaczyć stawki i opłaty za kartę Delta SkyMiles® Reserve Business American Express, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę biznesową Hilton Honors American Express, kliknij tutaj.

   Polub ten post? Przypnij to na Pinterest!

   Często Zadawane Pytania

   Jaka jest najlepsza karta kredytowa do dostępu do poczekalni?

   Najlepsza karta kredytowa umożliwiająca dostęp do poczekalni to taka, która pasuje do Twoich priorytetów podróży i budżetu. Jeśli na przykład często podróżujesz z określoną linią lotniczą, możesz wziąć pod uwagę kartę kredytową tej linii. Jeśli często na lotniskach znajdują się poczekalnie Priority Pass, możesz rozważyć całkowicie inną kartę kredytową.

   Jeśli szukasz karty z niższą roczną opłatą niż typowa opłata w wysokości 450 USD za karty premium, Twój wybór będzie ograniczony, ale dostępnych jest kilka. Zawęź swój wybór do kart, które odpowiadają Twoim priorytetom dostępu do poczekalni, a następnie przejrzyj wszystkie pakiety kart przed złożeniem wniosku.

   Jak działa Priority Pass?Priority Pass to globalna sieć salonów oferująca dostęp do saloników z różnymi poziomami członkostwa i przedziałami cenowymi.

   Priority Pass współpracuje z wydawcami kart kredytowych, którzy obejmują bezpłatne członkostwo dla posiadaczy kart. W zależności od członkostwa na karcie możesz korzystać z bezpłatnego nieograniczonego dostępu do poczekalni lub mieć ograniczoną liczbę bezpłatnych biletów rocznie, a następnie 27 USD za wizytę lub zapłacić 27 USD za każdą wizytę.

   Czy istnieje karta kredytowa bez opłaty rocznej z dostępem do poczekalni?Większość kart kredytowych, które oferują bezpłatny dostęp do poczekalni, wiąże się z wysokimi rocznymi opłatami. Jednak karta biznesowa Hilton Honors® American Express ma niższą opłatę roczną i zawiera 10 bezpłatnych wejściówek do salonów Priority Pass na całym świecie, co czyni ją bardzo dobrym wyborem ekonomicznym na dostęp do poczekalni.

   Jeśli chcesz mieć osobistą kartę kredytową, Hilton Surpass Card oferuje również 10 bezpłatnych wizyt Priority Pass rocznie z podobną roczną opłatą inną niż premium.

   Czy dodanie autoryzowanego użytkownika do mojej karty szkodzi mojej zdolności kredytowej?Dodanie autoryzowanego użytkownika do karty kredytowej nie wpłynie negatywnie na Twoją zdolność kredytową, ponieważ nadal jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za płacenie i zarządzanie kontem. Autoryzowany użytkownik to po prostu dodatkowy użytkownik.

   W związku z tym, jeśli autoryzowany użytkownik dokona wielu zakupów, o których nie wiesz, a Ty nie dokonasz wystarczających płatności na swojej karcie lub spóźnisz się z płatnościami, wpłynie to na Twoją zdolność kredytową.

   Z tego powodu chcesz dodać tylko autoryzowanego użytkownika, którego znasz i któremu ufasz.

   Czy do dostępu do poczekalni używam karty kredytowej?Jeśli Twoja karta kredytowa jest objęta członkostwem Priority Pass Select, musisz zarejestrować się w Priority Pass, aby otrzymać cyfrową kartę członkowską i kolejną fizyczną kartę, która zostanie dostarczona pocztą. Następnie możesz użyć karty członkowskiej Priority Pass Select, aby uzyskać dostęp do saloników Priority Pass.

   Karty kredytowe linii lotniczych i inne karty kredytowe premium, takie jak Platinum Card® firmy American Express, umożliwiają korzystanie z karty kredytowej w celu uzyskania dostępu do poczekalni. Inni potrzebują karty Priority Pass Select.

   Po otrzymaniu karty musisz odwołać się do powiązanej umowy karty kredytowej, aby określić, której karty użyć do uzyskania dostępu do poczekalni.

   Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

   Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

   Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

   Mynaprawdęto doceniam!

   – Alex i Erin

   Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

   O Christine Krzyszton Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

   4 komentarze

   Jestem zdumiony tym, jak wielu moich znajomych albo nie wie, albo nie korzysta z przywilejów wynikających z ich karty, zwłaszcza jeśli chodzi o poczekalnie na lotniskach. Są to też te same osoby, które narzekają na zatłoczone miejsca do wsiadania, gdy rozwiązaniem jest siedzenie w portfelu. Wspaniały post!

   Wspaniała obserwacja, Eric, winowajcą jest z pewnością brak świadomości. Dziękuję za przeczytanie i komentarz.

   Przedstawiciel American Express poinformował mnie przez telefon, że na całym świecie jest 1200 poczekalni na lotniskach, do których mogę mieć dostęp dzięki mojej karcie Platinum bez dodatkowych opłat. Na tej stronie nie ma informacji o tej obietnicy. Czy Nairobi ma salon, czy Addis Abebę, Chicago czy Buenos Aires? Te informacje powinny być dostępne za pomocą jednego lub dwóch kliknięć. Pytaj mnie, jeśli coś mi umknęło lub po prostu zostałem wprowadzony w błąd przez American Express.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy