Najlepsze mobilne procesory kart kredytowych w 2020 roku: czytniki kart kredytowych do płatności offline

Category: Karta Kredytowa
17 lutego 2021

Dokonuj płatności kartą w trybie offline i w sklepie

Najlepsze mobilne czytniki kart kredytowych ułatwiają firmom przetwarzanie płatności kartą kredytową i debetową w trybie offline, na przykład w sklepie, na targach lub w podróży.

Przyjmowanie płatności kartą jest coraz ważniejsze dla każdej nowoczesnej firmy, ale terminale POS (Point of Sale) są zwykle podłączone do połączenia internetowego. Co się stanie, jeśli chcesz sprzedawać na targach, założyć stragan lub inny rodzaj sklepu?

W tym miejscu do przetwarzania kart kredytowych wkraczają mobilne czytniki kart, które umożliwiają bezprzewodowe i mobilne przyjmowanie płatności kartą. Nie potrzebujesz kasy do kasy, wystarczy smartfon lub tablet, na którym można uruchamiać aplikacje do łączenia się z mobilnym czytnikiem kart.

Mogą być nawet świetne dla małych sklepów z mamą i popem, które chcą obniżyć początkowe koszty, a tablet z aplikacjami na stojaku może działać zamiast kasy.

Większość usług handlowych oferujących mobilny czytnik kart oferuje stawki podobne do systemów przetwarzania płatności online. Wiele z nich nie pobiera żadnych opłat miesięcznych, a jedynie opłaty transakcyjne w granicach 2,5-3,5%. Istnieją jednak opcje uiszczania miesięcznej opłaty w celu obniżenia opłat transakcyjnych do samych opłat interchange, tj. Groszy, które bank pobierze za przepływ środków między rachunkami.

Tam, gdzie przetwarzanie mobilnych kart kredytowych naprawdę się sprawdza, jest sama elastyczność. Korzystając tylko z własnego smartfona, pobranej aplikacji i taniego czytnika kart kosztującego około 25-50 USD, możesz być gotowy do przyjmowania płatności wszędzie tam, gdzie jest sygnał sieci komórkowej. Nawet wtedy niektórzy sprzedawcy oferują opcję offline.

Co więcej, nie chodzi tylko o możliwość przyjmowania płatności z kart kredytowych / debetowych za pomocą EMV, czyli chip-and-pin, ale można teraz również pobierać płatności zbliżeniowe, w tym Apple Pay, Android Pay i Samsung Pay.

Tutaj przyjrzymy się niektórym dostawcom usług handlowych, którzy mogą zapewnić najlepsze czytniki kart mobilnych do przyjmowania płatności w drodze do 2020 roku.

 • Chcesz, aby Twoja firma lub usługi zostały uwzględnione w tym przewodniku dla kupujących? Wyślij swoją prośbę e-mailem na adres [email protected], podając adres URL przewodnika zakupów w temacie.
 • Przedstawiliśmy najlepsze oprogramowanie księgowe i najlepsze oprogramowanie podatkowe.(Zdjęcie: Square)

  1. KwadratInnowacyjny system PoS

  Square oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań PoS, a ich mobilny czytnik kart kontynuuje tę politykę. Podobnie jak w przypadku produktów Square w ogóle, Twoje urządzenie mobilne może służyć jako punkt kasowy i centrum sprzedaży dla Twojego sklepu, a czytnik kart pozostaje jego integralną częścią.

  Sam czytnik kart to tylko małe urządzenie, które łączy się ze smartfonem za pośrednictwem złącza Lightning USB dla iPhone’ów i iPadów lub złącza telefonicznego dla telefonów z systemem Android. W załączniku można następnie po prostu przeciągnąć karty w celu przetworzenia.

  Proces przeciągania jest łatwy, ale jest również bezpieczny, ponieważ w telefonie nie są przechowywane żadne dane karty ani klienta. Zamiast tego jest wysyłany przez zaszyfrowane połączenie w celu przetworzenia, a następnie jest to zakończone.

  Sam podstawowy czytnik kart jest bezpłatny, a opłaty transakcyjne wynoszą ryczałtowo 2,6% + 10 centów dla kart Visa, Mastercard, Discover i American Express. Co więcej, nie ma też żadnych opłat miesięcznych.

  Do płatności zbliżeniowych wymagane jest jednak inne urządzenie, które pozwala nie tylko odczytywać karty chipowe i pinowe, ale także korzystać z Apple Pay do płatności. W razie potrzeby kosztują one 49 USD za urządzenie.

  W sumie Square sprawia, że ​​przyjmowanie transakcji jest bezbolesne, a czytnik kart jest zarówno łatwy w użyciu, jak i prosty w obsłudze. Opłaty też są bardzo rozsądne.

  (Zdjęcie: SumUp)

  2. SumUpEkonomiczny mobilny czytnik kart

  SumUp to mobilny czytnik kart dostępny w 31 krajach, chociaż jest to nowszy produkt na rynku amerykańskim. W szczególności obsługuje karty z EMV, popularnie zwane nowszymi „kartami chipowymi, i jest zasilany przez port micro-USB i ma baterię litowo-jonową.

  Ten mobilny czytnik kart jest odpowiedni dla mniejszych użytkowników, ponieważ oferuje stały koszt transakcji wynoszący 2,65%, bez miesięcznej opłaty lub minimalnego poziomu wykorzystania. Czytnik kart jest obecnie dostępny za jedyne 19 USD i łączy się przez Bluetooth ze smartfonem z aplikacją do pobrania.

  Dostępna jest również obsługa szerokiej gamy kart kredytowych, w tym MasterCard, Visa, American Express i Discover Card, a także nowszych usług Apple Pay i Google Pay. Wypłaty na Twoje konto bankowe trwają od jednego do dwóch dni. Niestety, czytnik kart jest wymagany do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji, ponieważ transakcji nie można wprowadzić ręcznie.

  (Kredyt na zdjęcie: PayPal)

  3. PayPalMobilny czytnik kart z juggernauta transakcji online

  PayPaloferuje obecnie bezpłatny czytnik kart z odsetkiem transakcji na poziomie 2,7% i bez opłat miesięcznych, co czyni go szczególnie dostępnym i niedrogim sposobem przyjmowania płatności kartą. Jest jednak kilka zastrzeżeń.

  Jednym z nich jest to, że jest to tylko czytnik kart startowych przeznaczony do transakcji o wartości do 500 USD miesięcznie. Chociaż jest to ograniczenie w przypadku zwykłych sklepów stacjonarnych i zapraw murarskich, może okazać się przydatne w przypadku małych transakcji na targach i innych imprezach mobilnych. Innym powodem jest to, że płatności przeciągnięte za jego pomocą podlegają 30-dniowej rezerwie w celu ochrony przed nieumyślnym użyciem.

  Jeśli brzmi to zbyt ograniczająco, Paypal oferuje uniwersalny czytnik kart Chip + Swipe lub dodatkowy Chip and Tap + Charging Stand.

  (Zdjęcie: Intuit)

  4. QuickBooks GoPaymentMobilny czytnik kart dla małych firm

  Intuit, najbardziej znany z TurboTax, tworzy ofertę księgową QuickBooks dla małych firm, a pod tym parasolem znajduje się jej mobilny czytnik kart, znany jako QuickBooks GoPayment.

  Godna uwagi jest aplikacja GoPayment na smartfony, która ma towarzyszący czytnik kart, z których oba są dostępne bez dodatkowych opłat. W przeciwieństwie do darmowych czytników kart z konkurencyjnych usług, ten z Quickbooks obsługuje zarówno metody wprowadzania pasków magnetycznych, jak i chipów, i łączy się ze smartfonem bezprzewodowo przez Bluetooth.

  Kolejną zaletą tej usługi jest to, że nie ma opłaty instalacyjnej ani minimalnego poziomu użytkowania, co czyni program QuickBooks bardziej atrakcyjnym dla użytkowników o niższej liczbie użytkowników.

  Opłaty transakcyjne wynoszą 2,4% plus 0,25 USD za każde przesunięcie, a dla wpisu kluczowego wzrasta do 3,4% plus 0,25 USD za każdą transakcję. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś już użytkownikiem programu QuickBooks, priorytetem może być QuickBooks GoPayment.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy