Krótka historia Imperium Rockefellerów / Rothschildów

Category: Jaki Sposób
17 lutego 2021

Pisarz gościnny dla Wake Up World

„Prawdziwi władcy w Waszyngtonie są niewidzialni i sprawują władzę zza kulis. –Felix Frankfurter, sędzia Sądu Najwyższego, 1952

„Rockefeller i „Rothschild to dwa najczęściej spotykane nazwiska omawiane w świadomej społeczności, a jeśli jesteś podobny do mnie, cała rozmowa o nich (i tak zwanych rodzinach „elitarnych w ogóle) sprawiła, że chcą wiedzieć więcej o tym, co robią i jak doszli do władzy.

Aby zaspokoić ciekawość, chciałbym pokrótce przyjrzeć się historii rodzin Rockefellerów i Rothschildów, a robiąc to, rzucić okiem na to, co te rodziny zrobiły, aby stać się tak potężnymi, że zasadniczo posiadają rząd.

Ważny dokument

Informacje, które podzielę się z tym raportem, pochodzą z „Financial Tyranny Davida Wilcocka, ważnego dokumentu, w którym David skrupulatnie opisuje prawie wszystko, co dotyczy rządzącej „elity; od tego, jak powiązany jest rząd z dużymi bankami i korporacjami, po iluminatów i mroczne okultystyczne rytuały (i wiele więcej).

Nie jest dla osób o słabym sercu, ale zawiera niesamowitą ilość oszałamiających informacji, które moim zdaniem są kluczowe dla każdego poszukiwacza prawdy. Zamierzam napisać o tym jak najwięcej, ale nawet gdybym miał napisać o tym sto raportów, nie zarysowałbym powierzchni.

Zalecam przeczytanie samego dokumentu (link powyżej), aby uzyskać jak najbardziej dokładny i zwięzły obraz. Miejmy nadzieję, że raporty te pomogą rzucić światło na rzeczy dotyczące elity rządzącej, którą świat musi wiedzieć.

Pierwszy miliarder na świecie

Najpierw dowiemy się trochę o historii imperium biznesowego Rockefellera.

Standardowy olej Rockefellera

Wkrótce po założeniu Standard Oil Company w 1870 roku John D. Rockefeller został pierwszym miliarderem na świecie. Wykorzystał swoje pieniądze, aby pomóc w tworzeniu i finansowaniu Rezerwy Federalnej wraz z Rotszyldami, co dało tym rodzinom możliwość drukowania pieniędzy z powietrza. To stawia ich znacznie wyżej niż rząd Stanów Zjednoczonych pod względem władzy i wpływów, a ten ruch w celu przejęcia władzy nad rządem i ludźmi poprzez sfałszowany system finansowy jest wydarzeniem historycznym, o którym nie mówi się często w szkole.

Nie rozmawia się również o tym, że Rockefellerowie są odpowiedzialni za fatalny stan publicznego systemu edukacji, co jest jednym z powodów, dla których nie uczymy się tego wszystkiego w szkole.

„Wiele lat temu w USA, na przykład, stworzone przez Rockefellera Stowarzyszenie Edukacji Narodowej, z pomocą Fundacji Carnegie, a później Fundacji Forda, przeznaczyło dużo pieniędzy na edukację. Rezultat wysiłków takich organizacji można dziś postrzegać na całym świecie w prawdziwym celu systemu edukacji, jakim jest nauczanie dzieci i młodzieży: 1) Nagroda pochodzi z dokładnego przywołania pamięci po intensywnym powtarzaniu. 2) Nieprzestrzeganie będzie karane. 3) Akceptacja, że ​​„prawda i to, co „rzeczywiste pochodzi od autorytetu. Tak więc prawdziwym celem systemu edukacji jest pielęgnowanie konformizmu i zakaz krytycznego myślenia o czymkolwiek, co jest naprawdę ważne . [źródło]

Wraz z gwałtownym wzrostem cen ropy i przejmowaniem przez te rodziny kontroli nad podażą pieniądza, Rockefeller szybko miał rząd USA w kieszeni. Miał swobodę manipulowania społeczeństwem, ponieważ miał kontrolę nad naszym najbardziej czczonym zasobem: pieniędzmi.

Standardowy rozpad oleju

W 1911 r., Na krótko przed utworzeniem Rezerwy Federalnej, Sąd Najwyższy był zaniepokojony niesamowitym monopolistą Standard Oil. W rezultacie ustawodawstwo antymonopolowe wymusiło rozbicie Standard Oil na różne firmy naftowe, które dziś uznajemy.

Firmy, które wywodzą się ze Standard, to Esso (ExxonMobil, najbardziej dochodowa firma na świecie), Chevron, Conoco Phillips i BP Amoco.

Jak pisze David Wilcock, „cztery z sześciu„ supermajors w przemyśle naftowym to bezpośrednie firmy spin-off Rockefellera – BP, Chevron, ExxonMobil i ConocoPhillips. Przypomina nam również, że „te firmy tak naprawdę nigdy się nie rozpadły. 1318 korporacji należących do „rdzenia i 147 korporacji „nadrzędnych jest bardzo powiązanych ze sobą .

Wprawdzie ta informacja nie ujawnia zbyt wiele na temat powiązania Rockefellerów z „Iluminatami i „globalnym spiskiem, jak się to często nazywa, ale rzuca światło na zmowę między rządem, wielkim biznesem i Fedem.

Powstanie Rotszyldów

Teraz dowiedzmy się o powstaniu Rotszyldów. Niektórzy aktywiści wskazali, że nie ma żadnych dowodów na to, że Rotszyldowie byli częścią „globalnego spisku, ponieważ nie mogą znaleźć nazwiska w żadnym ze swoich badań. Wygląda na to, że nazwisko Rothschild jest celowo trzymane z dala od większości rzeczy, których są częścią, i pomimo tego, co ktoś mówi, zachęcamy do przeprowadzenia własnych badań i samodzielnego ustalenia, czy stanowią one uzasadnione zagrożenie.

Sprytne oferty biznesowe

Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że Mayer Amschel Rothschild, który był odpowiedzialny za sukces, który wyniósł jego rodzinę na szczyt, zaczął żyć w biedzie we Frankfurcie w Niemczech w XVIII wieku. We Frankfurcie musiał znosić codzienne upokorzenia; miejsce, które w tamtym czasie traktowało Żydów jak obywateli drugiej kategorii. Getto, w którym mieszkała jego rodzina, wydało rozporządzenie zabraniające Żydom uprawiania roli, rękodzieła i handlu towarami, takimi jak broń czy świeże owoce, i często stawali się obiektem uprzedzeń w społeczności. Te prawa zostały wyraźnie zaprojektowane, aby powstrzymać ich od godziwego życia, ale Mayer Amschel był w stanie je przezwyciężyć i osiągnąć pozycję, z którą dziś kojarzymy nazwisko Rotszyldów.

Mayer Amschel stał się wybitną i zamożną postacią, gdy rozpoczął praktykę w Banku Oppenheimer wkrótce po śmierci ojca. Po trzech latach został młodszym partnerem. Był w stanie kupić dom swojego ojca za pieniądze, które zarobił, a dom był ozdobiony czerwoną tarczą, która symbolizowała rewolucję. Zaczął awansować w szeregach, zawierając sprytne transakcje z europejskimi członkami rodziny królewskiej, które obejmowały obsługę trudnych lub szkicowych transakcji, z którymi nie chcieli być kojarzeni, a także sprzedawał rzadkie monety po niskich cenach.

Dotychczasowe informacje dają nam wyobrażenie o tym, jak Rotszyldowie wyszli z biedy, ale w jaki sposób przebiegłość i pomysłowość tego jednego człowieka stały się imperium? Odpowiedź: jego synowie .

Rothschildowie i europejska rodzina królewska

Pięciu synów Mayera Amschela zajmowało znaczące stanowiska w pięciu różnych krajach europejskich.

Książka The Rothschilds: A Family Portrait bez skrupułów rysuje związek między Rotszyldami a europejską rodziną królewską (każdy syn osiągnął wysoką pozycję w swoich krajach), a informacje te nie są obecnie wspominane w mediach ani w książkach. Ponownie, w dzisiejszych czasach prawie nie słyszysz ani nie czytasz nazwiska Rothschildów, ale ich moc i wpływ, który jest nadal bardzo nienaruszony, były znane i otwarcie przyznane nie tak dawno temu.

David Wilcock wskazuje, że więzi Rotszyldów z rodziną królewską nie były tajemnicą.

„Nazwisko Rothschildów nie jest już powszechnie słyszane w mediach głównego nurtu – ale nie miało to miejsca, gdy The Rothschilds został napisany w 1962 roku. Ich głębokie powiązania z członkami rodziny królewskiej zostały otwarcie przyznane…

Ten fragment z książki The Rothschilds sprzed zaledwie kilkudziesięciu lat wyjaśnia to jasno:

5: Żadna współczesna nazwa nie tchnie bardziej piętrowym wybiciem. Żadna niekrólewska rodzina nie sprawowała tak wielkiej władzy tak konsekwentnie, tak osobliwie…. Nie wystarczyłoby podsumować rodzinę jako „wciąż bardzo zamożną. Fortuny Rotszyldów w Anglii i Francji są tak niewysłowione jak zawsze….

6: Od pokoleń ludzie w Pałacu Buckingham uznawali pokrewieństwo: Królowa Wiktoria często jadała i spała w domach Rotszyldów; książę Windsoru uciekł do Rotszylda (austriackiego) bezpośrednio po jego abdykacji…

11: Dwa duże [Rothschild] banki w Londynie i Paryżu (prawdopodobnie największe prywatne instytucje finansowe na świecie) … nie mają nawet tabliczki znamionowej na zewnątrz… Chociaż kontrolują dziesiątki korporacji przemysłowych, handlowych, górniczych i turystycznych, a nie jeden nazwisko Rothschild . Będąc spółkami prywatnymi, domy rodzinne nigdy nie muszą i nigdy nie publikują pojedynczego publicznego bilansu ani żadnego innego sprawozdania na temat ich kondycji finansowej.

Jest to niepokojący poziom władzy i tajnej kontroli korporacji, i może to wyjaśniać, dlaczego Rotszyldowie są podejrzanie nieobecni w tak wielu badaniach na temat spisku.

Kiedy Mayer staje się sławny, ci ludzie nie są głupi; wiedzą, co robią i ciężko pracowali, aby utrzymać to w tajemnicy. Żadna rodzina potajemnie rządząca światem nie chce, aby jej imię było wszędzie widoczne; zamiast tego wolą zachować tajemnicę na najwyższym poziomie, aby ich figuranci mogli upaść, gdy ludzie ich złapią.

Może nie być tak łatwo wymknąć się z odpowiedzialności Rockefellerów, ponieważ ich nazwisko jest trochę bardziej publiczne, ale Rotszyldowie uważali, aby nie umieszczać swojego nazwiska na swoich korporacjach i potrafią nie być kojarzeni z większością rzeczy. Jestem pewien, że większość ludzi nawet nie zna nazwiska Rothschildów.

Pierwsza na świecie wielonarodowa korporacja

David Wilcock pisze, że w pewnym sensie pięciu synów Mayera założyło pierwszą na świecie międzynarodową korporację, „rozprowadzając się w całej Europie. Wspomniałem wcześniej, że jego synowie zajmowali ważne stanowiska w pięciu krajach europejskich, co znacznie zwiększyło ich władzę i wpływy, a to pozwoliło im wykorzystać sukces Amschela Mayera.

Amschel (Jr.), jeden z pięciu synów Mayera, został następnie skarbnikiem Konfederacji Niemieckiej. Syn Mayera, Salomon, osiągnął „wzniosłą stację w cesarskim Wiedniu, której najwyraźniej poszukiwał książę Landgrave William. Nathan Rothschild osiągnął bezprecedensowy poziom bogactwa i władzy w Anglii, oszukując masy w czasie wojny, a James Mayer de Rothschild (aka Jakob) zostałby doradcą dwóch francuskich królów, a także „najpotężniejszym bankierem w kraj.

Carl Mayer założył rodzinę bankową Rothschildów z Neapolu. Nie osiągnął tak dużo, jak jego pozostali bracia; zwłaszcza Nathan, który, jak wspomniałem wcześniej, sprytnie pomnożył swój majątek o szaloną kwotę, a innych zostawił bankrutem.

Nathan Rothschild wygrał bitwę pod Waterloo

Aby zrozumieć, w jaki sposób Nathan Rothschild dramatycznie i podstępnie zwiększył swoje bogactwo, musisz wiedzieć, czym są pociechy i jak uczyniły go znacznie bogatszym, niż był wcześniej. Słowo „consols zostało skrócone od „skonsolidowanych rent, które były akcjami rządu brytyjskiego po konsolidacji aktywów w połowie XVIII wieku.

Podczas gdy Napoleon we Francji toczył bitwy o podbój Europy, „sojusz siedmiu narodów dowodzony przez Brytyjczyków został utworzony, aby walczyć. Bitwa pod Waterloo wyłoni zwycięzcę, a jeśli Francuzi wygrają, konsole zostaną wyrzucone. Gdyby sojusz z siedzibą w Wielkiej Brytanii wygrał, kluczowe znaczenie miałyby inwestycje w konsole.

Pomimo zwycięstwa Brytyjczyków, bitwa była jatką, w której zginęło 25 000 żołnierzy Napoleona, a ponad 19 000 żołnierzy anglo-pruskich zginęło. Major WE Fry z trudem zniósł widok pola bitwy i podobno musiał odejść, bo zwymiotował. (źródło)

Nathan dowiedział się o zwycięstwie Brytyjczyków, zanim oficjalni posłańcy brytyjscy przekazali to innym. Wykorzystał swoją wcześniejszą wiedzę na swoją korzyść, rzucając konsole, aby wyglądało na to, że Brytyjczycy przegrali, co zmyliło innych do zrobienia tego samego. Ponieważ był już wtedy potężnym i wpływowym człowiekiem, wszyscy poszli za jego przykładem. Naturalnie zakładali, że Brytyjczycy przegrali, ponieważ tak wpływowa postać rzucała konsole, więc dokładnie to zrobili.

Pozwolę książce The Rothschilds wyjaśnić, co stało się później:

„Konsole nurkowały, konsole spadały – aż na ułamek sekundy, zanim było za późno, Nathan nagle kupił ogromną paczkę za piosenkę. Chwilę potem nadeszła wspaniała wiadomość, by posłać pociechy w górę.

Nie możemy zgadnąć, ile nadziei i oszczędności zniweczyła ta sztuczna panika… ilu służących w liberiach, ilu Watteau i Rembrandtów… [Rothschild] wygrał tego jednego dnia.

Przykład inżynierii społecznej

Nathan absurdalnie skorzystał z paniki, za którą był odpowiedzialny. To byłaby powszechna taktyka rządzącej elity: podburzaj ludzi za pomocą wojny, terroryzmu lub innej taktyki zastraszania, wykonuj ruchy, które kierują masowy umysł w taki sposób, w jaki chcesz, aby był kierowany, wykorzystuj strach i szum w sposób ostateczny przynosi korzyści.

W ruchu Nathana możemy mieć wczesny przykład inżynierii społecznej, która przynosi korzyści wyłącznie inżynierowi. Rozszerzył swoją fortunę o ponad 6000 razy więcej niż miał, dzięki panice inżynieryjnej i „legalnym okradaniu ludzi.

Najlepszym sposobem kontrolowania ludzi i / lub zarabiania pieniędzy jest zorganizowanie sztucznej paniki wśród mas, co jest dokładnie tym, co zrobił Nathan. Wydarzenia z 11 września pokazały to jasno i niezależnie od tego, czy uważasz, że była to fałszywa flaga, oczywiste jest, że elita rządząca wykorzystała ją jako okazję do wciągnięcia opinii publicznej na pokład wojny, zwiększonego nadzoru i państwo sprawujące kontrolę. Wzięli stronę z książki Nathana Rothschilda, którego posunięcie w zasadzie zapewniło mu panowanie nad brytyjskim systemem finansowym.

Wzrosło bogactwo Rothschildów

Bogactwo i władza Rothschildów wzrosły od XVIII wieku.

„Sam Nathan wierzył, że dzięki temu posunięciu zaczął kontrolować brytyjskie podaż pieniądza, a wraz z nim całe Imperium Brytyjskie.

„Dobrze wiadomo, że bogactwo rodzi bogactwo; jeśli mniej niż 2 wieki temu jedna rodzina była zasadniczo właścicielem Imperium Brytyjskiego, istnieje bardzo realna szansa, że ​​ta fortuna jest teraz wielokrotnie większa niż była wtedy…

„Nie ulega wątpliwości, że kontrolowali oni Rezerwę Federalną od czasu jej powstania (w istocie to był ich twór!) I oficjalnie Bank Anglii od co najmniej połowy XIX wieku. [źródło]

Kontrolują znacznie więcej, a większość ludzi jest całkowicie nieświadoma. Wydaje się, że jest to najlepszy sposób na prowadzenie interesów, zwłaszcza jeśli angażujesz się w działania korupcyjne, które są w jakiś sposób legalne.

Wiedza jest kluczem

Jest o wiele więcej informacji na temat interesów rodzin Rockefellerów i Rothschildów i gorąco polecam zbadanie i nauczenie się jak najwięcej na ten temat lub jakikolwiek temat, który sprawi, że zaczniesz myśleć we właściwym kierunku.

Jak powiedział Damian Marley, „wiedza jest kluczem i wyzwoli ludzi. Dotyczy to zwłaszcza wysiłków zmierzających do rozbicia misternie połączonego systemu banków, korporacji i rządów elity – musimy być świadomi, z czym mamy do czynienia.

Miejmy nadzieję, że dzielenie się tą wiedzą pomoże obudzić tych, którzy wciąż nie są pewni Rockefellerów, Rothschildów, innych „elitarnych rodzin i ogólnoświatowego spisku. Konspiracja jest prawdziwa i wystarczy przeprowadzić pewne badania, aby to zrozumieć.

„Na całym świecie sprzeciwiamy się bowiem monolitycznemu i bezwzględnemu spiskowi, który opiera się przede wszystkim na ukrytych środkach poszerzania sfery wpływów – na infiltracji zamiast inwazji, na dywersji zamiast wyborów, na zastraszaniu zamiast wolnego wyboru, na nocnych partyzantach zamiast armii za dnia.

„Jest to system, który wykorzystał ogromne zasoby ludzkie i materialne do zbudowania zwartej, wysoce wydajnej maszyny, która łączy operacje wojskowe, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne.

„Jego przygotowania są ukryte, a nie opublikowane. Jego błędy są pogrzebane, a nie nagłówki. Jej dysydenci są uciszani, a nie chwaleni. Żadne wydatki nie są kwestionowane, żadna plotka nie jest drukowana, żaden sekret nie zostaje ujawniony. Krótko mówiąc, prowadzi zimną wojnę z dyscypliną wojenną, której żadna demokracja nigdy nie miałaby nadziei ani nie chciała dorównać . – John F. Kennedy

O autorze:

Wes Annac jest pisarzem, muzykiem i blogerem oraz twórcą codziennego serwisu informacyjnego Openhearted Rebel i Culture of Awareness. Zamiarem Wesa jest wykorzystanie pisma, muzyki i medytacji do podniesienia wibracji planety oraz rozpowszechnianie materiałów poprzez swoje blogi, które podnoszą prawdziwą świadomość kulturową – od upadku elity planetarnej do nowego paradygmatu jedności i duchowości.

Możesz śledzić Wesa Annaca pod adresem:

Poprzednie artykuły Wesa Annaca:

Najnowsze filmy Wake Up World

Dołącz do stale rozwijających się społeczności Wake Up World’s

Co można powiedzieć?

ponieważ jest to zniechęcająca prawda; przyznanie się do tego oznacza, że ​​albo wiesz, albo odrobiłeś pracę domową – nie jest też dla osób o słabych nerwach.

Demokracja to nowoczesna fasada, prawda Lori?

Czytam o Domu Rothschildów od ponad dziesięciu lat i to streszczenie wydaje się trafne. Mam teorię na temat Waterloo, której nigdy nie widziałem, by ktokolwiek inny zakładał: myślę, że Napoleonowi pozwolono umyślnie uciec, aby House of Rothschild mógł mieć Waterloo, co spowodowało, że przejęli kontrolę nad Wielką Brytanią i Imperium Brytyjskim. Opowieść o ucieczce Napoleona, a potem spotkaniu „jego armii, która miała go aresztować lub zastrzelić, ale on znowu przedstawił się jako ich „cesarz i podobno wiwatowali…? Wydaje mi się to po prostu wymyślone – trochę zbyt wygodne, a kto na tym skorzystał? Pozwolenie Napole’owi na ucieczkę i zreformowanie jego „Wielkiej Armii gwarantowało kolejną wielką bitwę. Niemal każdy większy kraj w Europie dostarczył armie do udziału w bitwie pod Waterloo – w większości finansowanej przez Dom Rothschildów.Od tamtej pory finansowali wszystkie strony w każdej wojnie i bezpośrednio lub pośrednio kontrolują rząd każdego kraju, aw konsekwencji całą policję i siły zbrojne. Koncepcja „policji z mianowanym wodzem (zgadnij, kto ich mianuje?) Została wymyślona przez House of Rothschild w celu kontrolowania owiec w Londynie, a następnie w innym miejscu ich imperium – teraz w każdym kraju policja z niewybranymi wodzami jest zobowiązana do bankierów . Dom Rothschildów najwyraźniej napisał „Protokoły Syjonu, w których wyraźnie stwierdza, że ​​celowo tworzą antysemityzm (nienawiść do Żydów), aby zarządzać swoimi „pomniejszymi braćmi jako niezbędnymi dla ich planu. Ukrywają się za Żydami, a później używają ich jako kozłów ofiarnych, gdy SHTF, co działo się dziesiątki razy w historii,w dziesiątkach krajów – sięga znacznie dalej niż Protokoły Syjonu, które właśnie odnowiły starożytny plan. Nie zaczęło się od rodziny Rothschildów, a Rothschild to tylko imię – liczy się linia krwi. Amchel Rothschild nazywał się Bauer, dopóki nie zmienił nazwiska z powodu czerwonej tarczy (heksagramu) nad drzwiami swojego pierwotnego domu przy Judenstausse (ulica Żyda) w żydowskim getcie we Frankfurcie – Rothschild oznacza po niemiecku„ czerwoną tarczę . Izrael został stworzony, aby zostać zniszczony po pomocy w rozpaleniu III wojny światowej. Prawdziwym ośrodkiem władzy, po londyńskim City, jest Szwajcaria i sztuczny kraj złożony z Włochów, Francuzów i Niemców. Znajduje się tam Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) – jest to bank centralny banków centralnych – stąd działają międzynarodowe finanse.Partia nazistowska była finansowana przez całą wojnę przez BIS w Szwajcarii. Gwardziści szwajcarscy są w Watykanie, aby chronić papieża, który zajmuje się bankowością w Domu Rothschildów. Królowa Anglii musi poprosić burmistrza londyńskiego City o pozwolenie na wejście, a następnie przejść tyłem do miasta, aby zademonstrować, kto naprawdę tu rządzi. Jest po prostu symboliczna, podobnie jak Papież, ale obaj są najwyraźniej bardzo bogaci, posiadają większość planety, ale tak naprawdę należy ona do Domu Rothschildów i powiązanych bankierów i glonalistów. Linie krwi, które kontrolują planetę, używają wielu różnych nazw, ale wszystkie są ze sobą powiązane i sięgają tysięcy lat wstecz. Dzisiejsze tajne stowarzyszenia nadal czczą tych samych bożków, co starożytni Egipcjanie, Babilończycy i Sumerowie.Religie są tworzone, aby oszukiwać ludzi, aby czcili fałszywego boga, którym w rzeczywistości jest szatan lub lucyfer – nazywam to „złą istotą. Bóg wizualizowany jako oddzielony od nas i przedstawiony jako „tatuś król na niebie (zwykle brodaty), jak czczony przez religie monoteistyczne, jest w rzeczywistości złą istotą w przebraniu (moja opinia). Prawdziwy Stwórca jest we wszystkim i we wszystkich – to „Wielki Duch rdzenni Amerykanie, czczeni jako część natury i nas wszystkich – we wszystkim. Siłą tworzenia jest miłość, podczas gdy siłą zła jest strach. Miłość jest silniejsza niż Strach i tworzy pole siłowe (mierzalne), które chroni nas przed atakami psychicznymi. Dom Rothschildów i stowarzyszeni globaliści są teraz w panice, ponieważ świat budzi się szybciej, niż się spodziewali, dzięki stronom internetowym takim jak ta. Punkt krytyczny jest blisko,wtedy uaktywni się syndrom setnej małpy i ludzkość będzie wreszcie na najlepszej drodze do wolności. Nadal wszyscy musimy wykonywać swoją część, ponieważ przyszłość jest taka, jaką sobie wyobrażamy – rzeczywistość jest tworzona przez naszą wyobraźnię współpracującą z Miłością.

Doskonałe streszczenie, dziękuję, Wes Annac.

Więcej informacji podoba mi się 3,5-godzinny film na youtube: Bill Still Money Masters

Również książka Williama Guy Carra, Pionki w grze, 1955.

Przewiń w dół do roku 1862 i zobacz, jak Rothschild nienawidził wolności i dobrobytu w Ameryce i chciał, aby wszystkie pieniądze były tworzone jako dług, aby wzbogacić swoich bankierów.

Teraz 97% pieniędzy jest tworzonych jako dług, tylko 3% to banknoty i monety, a świat jest zalany długami i wojnami, które tworzą długi, aby dodatkowo wzbogacić bankierów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy