Koszty refinansowania kredytu hipotecznego

Koszty refinansowania kredytu hipotecznego
Category: Miesięczna Rata
16 października 2020

Zrób następny krok.

Skorzystaj z tego kalkulatora kosztów refinansowania kredytu hipotecznego, aby uzyskać oszacowanie.

Ten kalkulator kosztów refinansowania kredytu hipotecznego dostarcza spersonalizowanych informacji na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Ale przyjmuje również pewne założenia dotyczące ubezpieczenia kredytu hipotecznego i innych kosztów, które mogą być znaczące.

Ile kosztuje refinansowanie kredytu hipotecznego?

Przed refinansowaniem upewnij się, że zdajesz sobie sprawę z kosztów z tym związanych. Koszt refinansowania kredytu hipotecznego może się różnić w zależności od kilku czynników. Na przykład stopa procentowa, ocena kredytowa i kwota pożyczki. Nasz kalkulator kosztów refinansowania kredytu hipotecznego pomoże Ci obliczyć, ile będzie kosztować refinansowanie kredytu hipotecznego.

Dowiedz się więcej o refinansowaniu.

Dowiedz się o swoich opcjach refinansowania.

Refinansowanie tradycyjne

Tradycyjny refinansowanie może być dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz niższej stopy procentowej lub krótszego okresu. To tani sposób na maksymalne wykorzystanie możliwości Twojego domu.

Refinansowanie wypłaty

Skorzystaj z kapitału własnego w swoim domu. Użyj go, aby opłacić czesne w college’u, ulepszenia domu lub kupić dom wakacyjny.

Istniejąca oferta kredytowa dla klientów

Obecni klienci banku w USA z istniejącym pierwszym kredytem hipotecznym lub osobistym pakietem czekowym banku USA mogą kwalifikować się do kredytu klienta. 1 Weź 0,25% swojej następnej pierwszej pożyczki hipotecznej i odejmij ją od kosztów zamknięcia, maksymalnie do 1000 USD zniżki. 2

Inteligentny refinansowanie

Ta bezpłatna opcja refinansowania kredytu hipotecznego pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Skorzystaj z uproszczonego procesu składania wniosków, elastycznych warunków i żadnych kosztów zamknięcia 3 dzięki inteligentnemu refinansowaniu banku USВ.

Zobacz korzyści płynące z inteligentnego refinansowania.

Szacunkowa miesięczna rata i przykład RRSO: Kwota pożyczki w wysokości 225 000 USD z 30-letnim okresem oprocentowania 3,875% przy kapitale własnym pożyczkobiorcy w wysokości 20% skutkowałaby szacowaną miesięczną spłatą w wysokości 1058,04 USD przy rocznej stopie oprocentowania (RRSO) 3,946 %. 4

Sprawdź dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych.

Oprocentowanie zależy od rodzaju wybranego kredytu hipotecznego. Zobacz różnice i jak mogą wpłynąć na miesięczną płatność.

Nasi specjaliści od kredytów hipotecznych są gotowi do pomocy.

Doświadczony specjalista ds. Kredytów hipotecznych to tylko jeden telefon lub e-mail, z odpowiedziami na prawie każde pytanie dotyczące kupna domu.

 • Znajdź specjalistę ds. Kredytów hipotecznych
 • Zadzwoń pod numer 855-456-7550
 • Porozmawiaj z bankierem

Czy chcesz, byśmy zadzwonili do ciebie? Poproś o telefon.

Dowiedz się więcej o kredytach hipotecznych.

Czy powinienem refinansować?

Jak refinansować

Co to jest refinansowanie kredytu hipotecznego?

 • Finansowe IQ
 • Bezpieczeństwo
 • Kariera
 • Prywatność
 • Śledzenie i reklama online
 • Mapa witryny
 • Dostępność
 • CoBrowse

Aby otrzymać kredyt klienta banku USA, przed ostatecznym zatwierdzeniem kredytu należy ustanowić pakiet czeków osobistych banku USA lub posiadać istniejący pierwszy kredyt hipoteczny w banku USA. Aby otworzyć pakiet czeków osobistych banku USA, wymagane jest minimum 25 USD. Aby uzyskać pełną listę cen, warunków i zasad dotyczących konta, zobacz ujawnianie informacji o cenach dla konsumentów oraz Umowę rachunku depozytowego. Dokumenty te można uzyskać, kontaktując się z oddziałem banku USA lub dzwoniąc pod numer 800-872-2657.

Aby obliczyć kredyt klienta banku USA, weź 0,25% nowej kwoty pierwszej pożyczki hipotecznej i odejmij ją od kosztów zamknięcia. W przypadku transakcji zakupu lub refinansowania maksymalny kredyt wynosi 1000 USD. Niektóre kredyty hipoteczne mogą nie kwalifikować się do określonych kredytów. Oferty nie można łączyć z żadnymi innymi ofertami hipotecznymi i można ją zastosować tylko raz na nieruchomość w okresie 12 miesięcy.

Klient nie płaci żadnych kosztów zamknięcia, z wyjątkiem kosztów finansowania związanych z usługą Escrow.

Szacunkowa miesięczna rata i wyliczenie RRSO oparte są na kapitale własnym pożyczkobiorcy w wysokości 20% i kosztach finansowych płaconych przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% bazowej kwoty pożyczki, plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeżeli kapitał pożyczkobiorcy jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO. Szacowana miesięczna płatność nie obejmuje kwot podatków i składek ubezpieczeniowych, a faktyczne zobowiązanie do zapłaty będzie większe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy