Jaki będzie koszt refinansowania?

Category: Nasze Treści
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez dostarczanie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 16 września 2011 /
 • 1 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.Zaczynaj Stopy refinansowania kredytów hipotecznych są kusząco niskie. Ale nie daj się zahipnotyzować niskimi punktami procentowymi, gdy próbujesz zdecydować, czy refinansować. Rozważ to: jest cena do zapłacenia nawet powyżej i powyżej „punktów, które będziesz musiał zapłacić. Upewnij się, że uwzględniłeś te koszty w swoich rozważaniach.

  Więcej o refinansowaniu kredytu hipotecznego:
 • Refinansowanie
 • Oprocentowanie kredytów hipotecznych
 • Opłata za zgłoszenie (75 do 300 USD). Zapłacisz tę opłatę, nawet jeśli Twoja pożyczka zostanie odrzucona.
 • Opłata za udzielenie pożyczki (od 0% do 1,5% kwoty głównej pożyczki). Opłata za ocenę i przygotowanie dokumentów pożyczki.Opłata za wycenę (300 do 700 USD). Czasami koszt ten jest wliczany do opłaty za zgłoszenie. Możesz sprawdzić, czy można odstąpić od tej opłaty, jeśli niedawno dokonałeś wyceny swojego domu.Opłata za inspekcję (175 do 350 USD). Zanim otrzymasz kredyt refinansowy, pożyczkodawca może poprosić Cię o sprawdzenie domu pod kątem problemów strukturalnych, termitów i innych szkodników.Przegląd prawnika i opłata za zamknięcie (500 do 1000 USD). Możesz zostać obciążony kosztami prawnika, który prowadzi zamknięcie transakcji dla pożyczkodawcy.Wyszukiwanie tytułu i ubezpieczenie (od 700 do 900 USD). Pozwoli to pokryć koszty przeszukiwania rejestrów nieruchomości, aby upewnić się, że jesteś prawowitym właścicielem i nie ma żadnych zastawów na nieruchomości.Opłata za ankietę (od 150 do 400 USD). Opłata ta może zostać uchylona, ​​jeśli niedawno przeprowadzono badanie gruntów i budynków.Kara za przedpłatę (odsetki w wysokości od jednego do sześciu miesięcy). Przed refinansowaniem sprawdź drobnym drukiem aktualny kredyt hipoteczny pod kątem kar za przedpłatę, które będą Cię dodatkowo kosztować, jeśli spłacisz kredyt wcześniej.Zanim przejdziesz do refinansowania, upewnij się, że nie tylko rozumiesz stawki refinansowania kredytu hipotecznego, ale także wszystkie ukryte koszty związane z refinansowaniem kredytu. Odwiedź darmowy kalkulator refinansowania Bankrate, aby podłączyć liczby i sprawdzić, czy refinansowanie jest najlepszą opcją.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy