Jak szybko zarabiać pieniądze w przewodniku The Sims 4: Zostań bogatym

Category: Mogą Również
17 lutego 2021

Opublikowano: 14 kwietnia 2020 4:06

The Sims 4 może być grą polegającą na tworzeniu szalonych niestandardowych domów dla wielu graczy, ale zdobycie wystarczających funduszy, aby zaszaleć, jest ostatecznym testem. Oto nasz szybki przewodnik dotyczący wzbogacania się, zawierający kilka najważniejszych wskazówek, jak zarabiać pieniądze.

Chodzenie ze stosami lub torbą gotówki, jak przerażający koleś na powyższym obrazku, może być marzeniem wielu członków społeczności The Sims. Jednak dotarcie do tego punktu wymaga kilku kroków – zwłaszcza jeśli chcesz zbudować się bez oszustów.

Dlatego w tym przewodniku przyjrzymy się kilku trasom, które możesz wybrać w The Sims 4, aby zwiększyć swoją wartość. W końcu posiadanie siły nabywczej otworzy wiele drzwi w wydanej przez EA grze.

Zdobądź bogaty przewodnik po The Sims 4

Zdobywanie pracy

Chociaż może się to wydawać najbardziej oczywistym wyborem, to jednak sprawia, że ​​piłka toczy się pod względem zbierania gotówki.

Istnieje wiele różnych zawodów, które Twój Sim może wykonać, wszystkie wymienione poniżej. Te podstawowe kariery dadzą ci punkt wyjścia i im bardziej rozwiniesz się w roli, tym więcej umiejętności zdobędzie twoja postać. Jak można się spodziewać, te umiejętności i dodatkowe wyposażenie odblokowywane za pomocą kariery są warte swojej ceny. Z biegiem czasu twoja wartość będzie rosła.

Maksymalne przychody dla każdej pracy, na dzień lub na godzinę, można również zobaczyć poniżej.

Wszystkie ścieżki kariery w The Sims 4

 • Kariera aktora (9800 USD + dziennie)
 • Kariera astronauty (3700 USD + dziennie)Kariera sportowca (3000 USD + dziennie)Praca opiekunki do dzieci (48 USD + za godzinę)Praca baristy (25 USD + za godzinę)Kariera biznesowa (3200 USD + dziennie)Kariera kryminalna (3200 $ + dziennie)Kariera krytyka (2200 USD + dziennie)Kariera kulinarna (2400 USD + dziennie)Kariera detektywa (2100 USD + dziennie)Kariera lekarza (2800 USD + dziennie)Kariera artystyczna (2800 USD + dziennie)Praca pracownika fast food (16 USD + za godzinę)Kariera ogrodnika (2900 $ + dziennie)Praca ręczna (70 USD + za godzinę)Kariera wojskowa (3300 USD + dziennie)Kariera malarza (2400 USD + dziennie)Kariera polityka (2300 USD + dziennie, z wyłączeniem darowizn)Praca pracownika detalicznego (45 USD + za godzinę)Kariera naukowca (2200 USD + dziennie)Kariera tajnego agenta (4200 USD + dziennie)Media społecznościowe (3100 USD + dziennie)Style Influencer (3000 USD + dziennie)Kariera guru technicznego (2500 USD + dziennie)Kariera pisarza (2700 USD + dziennie, z wyłączeniem dalszych zarobków w popularnych książkach)Zacznij swój własny biznes!Istnieje kilka różnych firm, które Simowie mogą spróbować otworzyć, a każda z nich ma własne koszty początkowe i potencjalne nagrody. Jedną z prawdziwych korzyści jest również to, że jeśli kiedykolwiek zechcesz przejść z jednej branży do drugiej, zawsze istnieje możliwość spieniężenia i sprzedaży istniejącej firmy.

  Możesz rozpocząć działalność w branży restauracyjnej, handlu detalicznym, a nawet rozpocząć karierę jako weterynarz – prowadzić własną klinikę i pomagać zwierzętom w rozwiązywaniu różnych problemów, z którymi się borykają. Ten jest jednak szczególnie trudny do włączenia zysku, więc spójrzmy – jako ogólny przykład – jak zrobić to w handlu.

  Jak rozpocząć sprzedaż detaliczną w The Sims 4

  Teraz rozpoczęcie pracy może wydawać się łatwe, ale pomiń kilka kluczowych kroków po drodze, a Twoja firma jest tylko w jednym miejscu – poniżej.

  Główną wskazówką, którą możemy ci naprawdę dać, jest śledzenie codziennych aspektów prowadzenia sklepu. Wskazówki dotyczące konfiguracji można znaleźć poniżej, ale osiągnięcie sukcesu w biznesie zajmie trochę czasu, więc nie bądź niecierpliwy. Należy opracować strategię, która będzie działać zarówno dla Ciebie, jak i dla klientów.

 • Kup pustą parcelę w The Sims 4, co zazwyczaj kosztuje około 3000 $ w grze. Aby spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy, jest to dzienna pensja sportowca z najwyższej półki.
 • Korzystając z opcji Zarządzaj światami, kliknij swoją parcelę, kliknij „Zmień typ parceli i wybierz opcję Detal. Spowoduje to zarejestrowanie terenu jako miejsca prowadzenia działalności.Następnie zainwestuj pieniądze w biznes. Nie musi to być dużo, ponieważ jest to w zasadzie tylko firmowe konto bankowe, z którego można dowolnie pobierać – lub dodawać do niego. Kwota ta pokryje koszty codziennego prowadzenia sklepu.Użyj narzędzia Okno sklepu, aby zarządzać personelem, wybierać punkty cenowe, przeglądać finanse i dokonywać zakupów. W przypadku cen istnieje pięć różnych poziomów, z zyskami wahającymi się od wartości sprzedaży (5%) do wygórowanych (100%) – więc sprawdź, co jest dla Ciebie najlepsze. To zadecyduje, czy jesteś sklepem premium, czy nie.Użyj narzędzia Przedmioty detaliczne, aby zaprojektować parcelę biznesową.Wybierz szeroką gamę produktów do sprzedaży (im więcej, tym lepiej) i upewnij się, że są ustawione jako „Na sprzedaż.Upewnij się, że Twoje produkty są stale uzupełniane i obserwuj rosnące zyski.Inne sposoby zarabiania pieniędzy w The Sims 4Oprócz pracy i biznesu istnieją inne zajęcia, które mogą również przynieść rodzinie jedzenie. Jeśli robisz to jednocześnie z pracą, zwiększy to Twoje zarobki jeszcze bardziej.

  Mogą to być aktywne kariery, wędkarstwo, komedia, programowanie, gra na instrumentach muzycznych, gry wideo, malowanie, pisanie, ogrodnictwo i kolekcjonowanie. Każdy z nich jest dostępny w grze i wszystkie mają swoje zarówno zalety, jak i wady.

  Na przykład wykonanie udanej piosenki zajmie muzykowi dużo czasu, a gracze mogą wygrać nagrody za udział w turniejach. To naprawdę kwestia tego, co chciałbyś, aby Twój Sim robił w wolnym czasie, aby zgarnąć dodatkową gotówkę.

  Więc masz to! To nasz przewodnik po zarabianiu pieniędzy w The Sims 4, przedstawiający różne sposoby wskoczenia do gry i zgarniania gotówki.

  Oczywistym sposobem byłoby rozpoczęcie kariery zawodowej, zarabianie na boku, a następnie inwestowanie w różne firmy. Nigdy nie wiadomo, wkrótce będziesz mógł mieć własne imperium do zarabiania pieniędzy, aby sfinansować następny ogromny zakup domu. Powodzenia.

  Najnowszy

  Nastoletnia gwiazda TikTok wysadzona za twierdzenie, że wywieranie wpływu jest trudniejsze niż praca od 9:00 do 17:00

  Co zawiera wersja beta zimnej wojny Black Ops

  Cosplayer Pogromcy Demonów zmienia się w potwora jako Nezuko Kamado

  Wyciekły Apex Legends Shadow Royale LTM dodaje wallrunning i podwójny skok

  EsfandTV wpada w histerię, gdy The Office przejmuje strumień w idealnym momencie

  Wyciekły Apex Legends Shadow Royale LTM dodaje wallrunning i podwójny skok

  Opublikowano: 6 października 2020 18:42

  Nowy wyciek ujawnił wszystkie nowe mechaniki, które pojawią się w ograniczonym czasowo trybie Shadow Royale w Apex Legends, spodziewanym później w sezonie 6.

  Podczas tegorocznego wydarzenia o tematyce Halloween gracze Apex Legends wezmą udział w nowym LTM o nazwie Shadow Royale. Wydarzenie to wydaje się być wariantem trybu Shadowfall sezonu 3, który pojawił się w poprzedniej kolekcji Fight or Fright.

  W tym trybie Legendy zamieniają się w widmowe cienie, gdy umierają, pozostawiając ocalałych, aby przebili się przez mroczne hordy, aby dotrzeć do statku ewakuacyjnego.

  Tryb gry w stylu infekcji powróci teraz do Apex Legends w sezonie 6, przekształcając słoneczne brzegi Kings Canyon w koszmarne piekło. Jednak tegoroczny tryb ma kilka nowych funkcji, które urozmaicą akcję.

  Nowe funkcje Shadow Royale

  W przeciwieństwie do zeszłorocznego Halloween LTM, Shadows będzie teraz w stanie wykonać kilka nowych akcji, których celem jest uczynienie tych zombie-podobnych stworzeń bardziej śmiercionośnymi. Apex Legends Data Miner, @ Biast12, odkrył następujące opisy znalezione w plikach gry:

  • Cienie mogą Wallrun, podwójny skok, wspinanie się wyżej i wyważanie drzwi
  • Cienie potrafią brutalnie walczyć z dystansemCienie mają nieskończoną wspinaczkę (funkcja powracająca z Shadowfall)Cienie mogą przebić się przez drzwiCienie automatycznie regenerują zdrowieCienie odzyskują zdrowie na kończącychCienie giną, gdy ostatni żyjący członek drużyny zostaje zabityCienie mogą ożywić powalonych towarzyszyJeśli wierzyć tym przeciekom, wygląda na to, że Respawn wysłuchał poprzednich skarg dotyczących zeszłorocznego trybu Shadowfall. Nowy wariant LTM położył również większy nacisk na pracę zespołową, ponieważ zarówno Shadows, jak i non-shadow Legends będą teraz mogły współpracować w drużynach, zamiast grać w trybie solo. Możesz sprawdzić wszystkie opisy poszczególnych trybów gry poniżej.

   Dodatkowa mobilność z pewnością sprawi, że te widmowe stworzenia będą znacznie bardziej niebezpieczne, zwłaszcza gdy próbujesz przedrzeć się na statek ewakuacyjny. Tegoroczny wariant Halloween LTM wydaje się już znacznie trudniejszy niż Shadowfall, więc będziesz musiał współpracować ze swoim oddziałem, jeśli chcesz przetrwać koszmarne horrory, które na ciebie czekają.

   Nowe kosmetyki i odznaki do zdobycia

   Omówiliśmy już tutaj wszystkie skórki Halloween Apex Legends, które wyciekły, ale mówi się, że gracze mogą zdobyć wiele przedmiotów kosmetycznych, grając w nowy tryb Shadow Royale. Niezawodny przeciek do Apex Legends, Shrugtal, znalazł w plikach gry następujący opis od Revenanta.

   „Witajcie z powrotem, skinbags. Wprowadziłem kilka zmian w moich grach i będą one świetną zabawą. Heh. Wejdź do mojego Shadow Royale: kiedy tu padniesz martwy, wrócisz jako cień, o ile masz żywego kolegę z drużyny. Chcesz wygrać? Upewnij się, że nikt nie pozostał przy życiu .

   Następnie mówi: „Ukończ moje wyzwania, aby zdobyć nowe skórki, talizmany i elementy śledzące, a może wyrwać kilka ulubionych z zeszłego roku. A teraz wpadnij i wytrzyj je – albo nie. To twój pogrzeb .

   Pet grasuje

   Oprócz ogólnego symbolu zastępczego „PET_NAME mamy wiele nazw, od niesamowicie uroczych do cholernie śmiesznych. Nie wiadomo, jaką funkcję będą pełnić te zwierzaki, ale wyobrażamy sobie, że pomogą Cieniom w polowaniu na ich ofiary. W opisie jest również napisane „Zwierzak Cienia przyznany do wypełnienia listy, więc oznacza to, że zwierzaki mogą równie dobrze zastąpić Cienie, gdy zginie którykolwiek z twoich towarzyszy.

   Te zwierzaki są również odporne na przyjazny ogień, ale prawdopodobnie odniesią obrażenia od Legend spoza cienia.

  • Czytaj więcej: Pierwsze spojrzenie na nową legendę Horizon ujawnioną w Apex Legends przeciekiOczywiście wszystkie te funkcje mogą się zmienić, zanim Halloween LTM zostanie wydany, więc weź te wycieki z przymrużeniem oka. Na razie wygląda jednak na to, że gracze będą musieli po prostu poczekać, aż wydarzenie zostanie uruchomione pod koniec tego miesiąca.

   Pamiętaj, aby śledzić @TitanfallBlog, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące Apex Legends.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy