Jak przenieść się z kradzieży do banku

Category: Będziesz Mógł
17 lutego 2021

Przenieś akcje ze swojego konta Robinhood

  • Obsługujemy częściowe i pełne przelewy wychodzące.
  • Po przeniesieniu wszystkich aktywów z Robinhood zamkniemy Twoje konto.
  • Za przeniesienie aktywów z Robinhood pobierana jest opłata w wysokości 75 USD.

Jak działa przeniesienie konta?

Możesz przesyłać akcje i gotówkę do innych domów maklerskich za pośrednictwem transferu ACATS (usługa automatycznego przenoszenia kont klientów). Jeśli chcesz zachować swoje konto Robinhood, możesz zainicjować częściowy transfer. W przeciwnym razie możesz zainicjować pełny przelew, a my zamkniemy Twoje konto po zakończeniu procesu.

Pamiętaj, że za przeniesienie aktywów z Robinhood, w ramach częściowego lub całkowitego przeniesienia, pobierana jest opłata w wysokości 75 USD.

Zanim zainicjujesz transfer

Pamiętaj, aby usunąć wszelkie ograniczenia konta lub ujemne salda na koncie przed zażądaniem przelewu, w przeciwnym razie przelew może zostać opóźniony.

Jak zainicjować przelew

Aby rozpocząć proces, musisz skontaktować się z innym biurem maklerskim i poprosić go o zainicjowanie transferu. Przekażą instrukcje przelewu naszemu partnerowi rozliczającemu, aby przelał Twoje aktywa i fundusze.

Jeśli przeniesiesz wszystkie swoje aktywa do innego biura maklerskiego, zamkniemy Twoje konto.

Upewnij się, że zainicjowałeś transfer ACATS (usługa automatycznego przenoszenia kont klientów). Proszę nie żądać dostawy zapasów za pomocą innej metody niż ACATS, w tym DTC i transferów agentów transferowych.

Może być konieczne podanie numeru rachunku Robinhood Securities (RHS) innemu domowi maklerskiemu. Możesz znaleźć te informacje w swojej aplikacji mobilnej:

  1. Stuknij ikonę konta w prawym dolnym rogu.
  2. Kliknij Inwestowanie .
  3. Numer Twojego konta będzie widoczny u góry ekranu.

W celu dokonania przelewu może być konieczne podanie numeru DTC. Numer DTC Robinhood to 6769.

Co się dzieje po zainicjowaniu pełnego przelewu?

Po zainicjowaniu pełnego przelewu Twoje konto zostanie ograniczone, aby zapewnić płynną realizację przelewu. Nie będziesz w stanie dokonywać żadnych transakcji, gdy transfer jest w toku, ale pamiętaj, że w tym czasie nadal będziesz właścicielem swoich akcji i zostaną one zaktualizowane w aplikacji, aby odzwierciedlić ich aktualną wartość rynkową.

Możesz otrzymać niektóre aktywa podczas kolejnych, szczątkowych wypłat. Resztkowe przeciągnięcie to proces przenoszenia wszelkich papierów wartościowych, które mogły pozostać na rachunku po zakończeniu pierwotnego przelewu ACAT. Pozostałe transakcje są powszechne, gdy w momencie otrzymania żądania przelewu ACAT masz nierozliczone transakcje lub wypłaty dywidendy. Ten proces zwykle odbywa się co tydzień po zakończeniu pierwszego transferu. Nie musisz podejmować żadnych działań, aby zainicjować te szczątkowe przeciągnięcia.

Co się dzieje po zainicjowaniu częściowego przelewu?

Po zainicjowaniu przelewu częściowego przenoszone zasoby konta będą ograniczone, aby zapewnić sprawne przetwarzanie transferu. Nie będziesz w stanie dokonywać żadnych transakcji na żądanych aktywach, w tym opcjach na aktywach bazowych, podczas gdy transfer jest w toku, ale pamiętaj, że nadal będziesz właścicielem papierów wartościowych lub pozycji w tym czasie, a one zostaną zaktualizowane w aplikacji, aby odzwierciedlić ich aktualną wartość rynkową. Po zakończeniu częściowego przeniesienia wszelkie pozostałe pozycje pozostaną nieograniczone i będziesz mógł wznowić handel tym aktywem.

Co dzieje się z moimi zasobami, gdy żądam przeniesienia?

Akcje i fundusze ETF

Wszelkie akcje w pełni rozliczone powinny zostać przeniesione do innego domu maklerskiego. Jeśli masz jakieś ułamkowe udziały podczas pełnego przeniesienia konta, zostaną one sprzedane, a fundusze zostaną przekazane innemu domowi maklerskiemu w formie gotówki podczas resztkowego przelewu.

Opcje

Wszelkie posiadane przez Ciebie kontrakty opcji powinny zostać przeniesione do innego domu maklerskiego.

Crypto

Twoje kryptowaluty są przechowywane oddzielnie na Twoim koncie Robinhood Crypto i nie można ich przenieść do innych domów maklerskich. Masz możliwość sprzedaży dowolnych kryptowalut, które posiadasz, zanim zażądasz pełnego przeniesienia konta. W takim przypadku uzyskane środki zostaną przekazane do innego domu maklerskiego w postaci gotówki.

Czy są jakieś opłaty za przeniesienie moich aktywów do innego biura maklerskiego?

Jeśli przesyłasz akcje lub gotówkę z Robinhood do zewnętrznego biura maklerskiego, obowiązuje opłata w wysokości 75 USD.

A jeśli używam marginesu?

Zalecamy skontaktowanie się z innym biurem maklerskim, jeśli planujesz przenieść swoje konto Robinhood podczas pożyczania środków. Niektóre domy maklerskie mogą akceptować konta lewarowane.

Chcę anulować mój transfer magazynowy

Jeśli chcesz anulować wychodzący transfer akcji, skontaktuj się z innym biurem maklerskim, aby anulować transfer.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy