Jak korzystać z kredytów Amex Airline bez podróży podczas kwarantanny (2020)

17 lutego 2021

Kredyty Amex Airline bez podróży

Pandemia koronawirusa sprawiła, że ​​wszyscy utknęliśmy w domu i nie planujemy podróży w najbliższej przyszłości. To spowodowało, że karty kredytowe z nagrodami w podróży stały się znacznie mniej wartościowe i wielu rozważało przejście na opcję bez opłat. Roczne kredyty podróżne mogą być źródłem bólu dla osób płacących duże pieniądze za podróżne karty kredytowe premium, takie jak American Express Platinum Cards, Gold Card i Hilton Aspire. Jeśli ludzie mogą uzyskać pełną wartość swoich kredytów, pomaga to zrównoważyć roczne opłaty. Więc o co chodzi? Opłaty i prowizje oficjalnie objęte kredytem opłat Amex Airline są prawie niemożliwe do wykorzystania, jeśli nie podróżujesz. Bądźmy szczerzy, nie są łatwe w użyciu, nawet jeśli możesz podróżować! W tym poście wyjaśnię problemy i przedstawię kilka sugestii dotyczących wykorzystania kredytów z opłat lotniczych bez wstawania z kanapy!

Znudzony? Szukasz ciekawego sposobu na zdobycie punktów i mil, wiadomości, porady i wskazówki? Obejrzyj wideo na YouTube i zasubskrybuj!

Co się liczy w przypadku zwrotu opłaty za przypadkowe koszty linii lotniczejOto oficjalny język firmy Amex:

 1. Wybierz jedną kwalifikującą się linię lotniczą
 2. Użyj swojej karty, aby opłacić kwalifikujące się dodatkowe opłaty za podróż od tej linii lotniczej.Uzyskaj kredyt na wyciąguNa co mogę wykorzystać kredyt Amex Airline?Dodatkowe opłaty za podróż lotniczą muszą być odrębne od opłat za bilety lotnicze. Opłaty nie pobierane przez wybraną linię lotniczą Członka karty (np. Bezprzewodowy internet i opłaty u partnerów sojuszu linii lotniczych) nie kwalifikują się do zwrotu środków. Dodatkowe opłaty za przejazdy lotnicze pobrane przed wyborem kwalifikującej się linii lotniczej nie kwalifikują się do zwrotu środków. Bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży, zakup punktów milowych, opłaty za transfer punktów milowych, karty podarunkowe, zakupy bezcłowe i bilety-nagrody nie są uznawane za opłaty dodatkowe.

  Przewodnik: Opcje i zasady obniżenia poziomu dla kart kredytowych Amex, Citi i Chase Reward Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawy, wymagania dotyczące statusu elity zostały zmniejszone, a obecny status został przedłużony, dzięki czemu znacznie więcej podróżników stanie się elitą. Status ma wpływ na to równanie, ponieważ wiele dodatkowych opłat jest bezpłatnych dla członków elity. Nawet status niskiego poziomu często daje darmowe torby, darmowe napoje, dostęp do poczekalni i ulepszenia ekonomii premium (lub lepszej). Nie pozostawia to zbyt wielu przypadkowych zarzutów tym z nas, którzy mają szczęście być elitami. Dodatkowo, jeśli chcesz uzyskać status, chcesz zapłacić gotówką za niektóre bilety i upgrade, aby liczyły się do kwalifikacji.

  Zwrot opłaty lotniczej Amex: opcje niezwiązane z podróżąZanim przejdziemy do opcji, które sprawdziły się u mnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, chciałbym zwrócić uwagę, że te opcje pozwalają zachować wartość kredytów lotniczych na przyszłe podróże. Nie są to opłaty, które zostałyby zwrócone, ponieważ Amex uwielbia nieuczciwie odzyskiwać zwroty transakcji. Jeśli nie podróżujesz, powinieneś być w stanie uzyskać zwrot następujących opłat w przypadku linii Delta, JetBlue i American Airlines. W przeszłości szerzyłem miłość do Amex Platinum Airline Credits między Jetblue i Delta i nigdy nie miałem żadnych problemów z maksymalizacją moich kredytów między podwyższeniem miejsc a kartami podarunkowymi, ale jak wszyscy wiemy, karty podarunkowe nie są już opcją. WOMP.

  Sprawdź: Przewodnik: najlepszy sposób, aby zarezerwować JetBlue Mint Vouchery na zmienione lub odwołane loty w rzeczywistości dają nam wyjątkową możliwość zablokowania wartości Twoich kredytów na przyszłe podróże.Chociaż większość ludzi nie jest zachwycona otrzymaniem vouchera podróżnego zamiast zwrotu pieniędzy za zmiany i anulowanie lotu, mogą one być dobrą rzeczą, jeśli chodzi o kredyty na wypadek nieprzewidzianych wydatków, ponieważ zamiast zwrotu pieniędzy otrzymujesz kupon podróżny. Jeśli nie ma zwrotu pieniędzy, nie ma szans na odzyskanie kredytu przez firmę Amex (przynajmniej na tej podstawie, że otrzymałeś również kredyt od sprzedawcy). Oznacza to, że prawdopodobnie możesz bezpiecznie rezerwować bilety-nagrody ze znacznymi podatkami i opłatami, ponieważ są to zwykle zwracane przez firmę Amex, a podatki i opłaty zostaną zaksięgowane na koncie linii lotniczej, a nie na karcie kredytowej.

  Amex Travel Credit AA
 3. Mnożnik przebiegu
 4. Ulepszenia 500 milUlepszenia siedzeńMnożnik przebieguRezerwując lot AA masz możliwość dokupienia dodatkowych mil za ok. 3 centy za sztukę. Oczywiście 3 centy nie są wielką wartością, ale z pewnością możesz wymienić te mile na znacznie więcej, zwłaszcza jeśli są bezpłatne. Najpierw należy zapłacić za lot bez dodawania mnożnika, aby transakcje były oddzielne. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat mnożnika mil, odwiedź dedykowaną stronę AA.

  Czy mogę wykorzystać kredyt Amex Airline na uaktualnieniaUlepszenia 500 milUlepszenia do 500 mil można kupić w American Airlines za 40 USD za sztukę. Elity Advvantage i ich towarzysze mogą wykorzystać te certyfikaty, jeśli są dostępne, aby przejść na kolejną kabinę usługową. Każde uaktualnienie o 500 mil obejmuje 500 mil podróży lotniczych na etap, więc lot o długości 2200 mil wymagałby 5 certyfikatów.

  Podstawy rezerwacji podróży: (30 000 mil do zdobycia) Kumuluj oferty za mnóstwo dodatkowych mil AAUlepszenia siedzeńChociaż firma Amex wyraźnie wykluczyła kwalifikujące się opłaty za podwyższenie miejsca po tym, jak początkowa rezerwacja zadziałała dla mnie, gdy cena podwyższenia wynosiła poniżej 200 USD, nie próbowałem niczego powyżej tej kwoty.

  Opcje kredytów Delta TravelMileage BoosterRezerwując w Delta masz możliwość wykupienia dodatkowych mil za około 2 centy za sztukę. Dwa centy to przyzwoita wartość, zwłaszcza jeśli są darmowe. Należy najpierw zapłacić za lot bez dodawania dopalacza, a następnie wrócić później, aby kupić „dodatki. W ten sposób transakcje są oddzielne. Oto strona z często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat funkcji wydłużania kilometrów.

  Podział płatności za bilet między kartą Amex a kartą podarunkową DeltaLoty częściowo opłacone kodem karty podarunkowej inny niż zwykłe zakupy, a Amex przyznaje mi kredyt za każdym razem, gdy to robię. UWAGA: nigdy nie próbowałem niczego ponad całkowitą kwotę kredytu.

  Sprawdź moją recenzję wideo Delta Suites tutaj: https://youtu.be/Q6LE8i6crSgKredyt lotniczy JetBlue AmexJeszcze więcej miejscTo sprawia, że ​​rzeczy są dla mnie nieco bardziej interesujące, ponieważ mogę umieścić jeszcze więcej miejsc na mojej karcie Amex i otrzymać kredyt na pełne 70 USD. Jetblue to świetny wybór dla preferowanych linii lotniczych ze względu na sposób, w jaki pobierają opłaty za przejście na ekonomiczną premium. Uważam, że co roku niezwykle łatwo jest z nimi korzystać, ponieważ opłatę Even More Space płaci się oddzielnie od biletu, co oznacza, że ​​liczy się ona jako opłata. Kilka innych linii lotniczych nie zezwala na osobne podwyższenie klasy za gotówkę lub w ogóle, jeśli początkowo dokonałeś rezerwacji w klasie ekonomicznej.

  Przegląd lotu: Jetblue Mint NYC do Vegas Ulepszenia taryfyW przypadku zmian w wyższej taryfie możesz zadzwonić do Jetblue, a oni naliczą Ci różnicę, która działała dla mnie w przeszłości i powinna działać tutaj, ponieważ Jetblue przyznaje anulowane loty bankom podróży członków.

  Last Ditch Effort: Cheap Airfare (bardzo zróżnicowane wyniki i punkty danych, ale warto spróbować, jeśli alternatywą jest całkowita utrata kredytu).

  Zdobądź swój Elite Credit i zaoszczędź duże: Stack Amex Pay with Points Rebate i Insider FaresKońcowe przemyśleniaAmex pozwala obniżyć poziom kart kredytowych premium, aby otrzymać proporcjonalną opłatę roczną. W zeszłym tygodniu zrobiłem szczegółowy przewodnik dotyczący obniżenia poziomu dla każdego banku, zasad i najlepszych opcji dla każdej karty premium. Dla większości ludzi może to mieć sens, aby obniżyć poziom Amex Platinum do kart Amex Gold, ponieważ prawdopodobnie wydajesz znacznie więcej pieniędzy na artykuły spożywcze i dostawę żywności. Jeśli chodzi o opłaty dodatkowe, sprawdź, czy określone wydatki kwalifikują się do uzyskania kredytu, zajrzyj do odpowiedniego wątku linii lotniczych na Flyertalk.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy