Co oznacza „pełna wiara i kredyt”

17 lutego 2021

Często słyszeliśmy to zdanie – „pełnej wiary i uznania Stanów Zjednoczonych nie można lekceważyć. Ale co to naprawdę oznacza? Paneliści dyskutują.

 • Powiązane wideo
 • Transkrypcja tego filmu NFL dręczyła kwestia urazów głowyMHP

  06 września 2015

  Dlaczego jeden muzyk zaprzyjaźnił się z KKKMHP

  30 sierpnia 2015

  Czy nowojorski związek zawodowy „zawstydza bezdomnych?MHP

  16 sierpnia 2015

  Rachel Dolezal przerywa milczenieMHP

  17 czerwca 2015

  Dolezal: „Nie chcę być obciążeniemMHP

  16 czerwca 2015

  Rachel Dolezal w procesie przeciwko HowardowiMHP

  16 czerwca 2015

  Dolezal: Nie sądzę, żebym był oszustemMHP

  16 czerwca 2015

  Rachel Dolezal: „ Czułam się bardzo odizolowana ”MHP

  16 czerwca 2015

  Rachel Dolezal o „ czarnych doświadczeniach ”MHP

  16 czerwca 2015

  Dokument przedstawia zdjęcia Jordana DavisaMHP

  13 czerwca 2015

  „The Goonies kończy 30 latMHP

  07 czerwca 2015

  Czy LeBron może dać Cleveland swoje pierwsze mistrzostwo?MHP

  31 maja 2015

  Ta treść pochodzi z napisów kodowanych, które były nadawane wraz z tym programem.>>>pełna wiara i zasługa Stanów Zjednoczonych Ameryki.

  >>pełna wiara i uznanie.

  >>pełna wiara i uznanie.

  >>pełna wiara i uznanie.

  >>pełna wiara i uznanie rządu federalnego.

  >>upewniając się, że zachowana jest pełna wiara i kredyt Stanów Zjednoczonych.

  >>w porządku. często słyszymy to zdanie, z pełną wiarą i uznaniem ze strony nas, i nie można go oczerniać, ale co to naprawdę oznacza? jaka jest pełna wiara i zasługa Stanów Zjednoczonych Ameryki? ktoś chce wyjaśnić? jared?

  >>No cóż, właśnie miałem wyciągnąć banknot dolarowy i pokazać ci. cóż, właściwie jest to istotne, ponieważ jeśli myślisz o naszym systemie monetarnym i naszej gospodarce, wiele z nich zależy właśnie od tego, pełnej wiary i kredytu, zaufania. zaufanie, że instytucja rządowa w tym przypadku, skoro mówimy o spłacie naszych długów, w rzeczywistości zrobi to, co mówi, że zrobi. aw historii naszego rządu, sięgającej końca XVIII wieku, zawsze spłacaliśmy nasze długi. jest kilka przykładów, które można znaleźć, w 1790 roku przez kilka minut działo się coś ze złotem, ale to była historia starożytna. zawsze spłacaliśmy nasze długi. nigdy nie odbyliśmy dyskusji na temat przekroczenia pułapu zadłużenia, kiedy to jest dosłownie kilka dni, a rynki światowe o tym wiedzą. i to jest najważniejsze.dolar jest walutą rezerwową świata. kiedy mówimy o spreadach kredytowych, mówimy o relacji stóp procentowych instytucji korporacyjnych innych krajów do stóp skarbowych. to podstawa, ponieważ jest to najbardziej zaufana struktura gospodarcza na świecie. jeśli oszukamy i oszukamy sposób, w jaki jesteśmy z tym pułapem zadłużenia, jeśli przekroczymy pułap długu, poświęcimy w ciągu kilku dni setki lat tego, co zgromadziliśmy w tym względzie.jeśli oszukamy i oszukamy sposób, w jaki jesteśmy z tym pułapem zadłużenia, jeśli przekroczymy pułap długu, poświęcimy w ciągu kilku dni setki lat tego, co zgromadziliśmy w tym względzie.jeśli oszukamy i oszukamy sposób, w jaki jesteśmy z tym pułapem zadłużenia, jeśli przekroczymy pułap długu, poświęcimy w ciągu kilku dni setki lat tego, co zgromadziliśmy w tym względzie.

  >>elahe, z tego powodu?

  >>To brzmi hiperbolicznie, ale naprawdę mam na myśli to, co mówię.

  >>z tego powodu, pisał w tym tygodniu Paul Krugman, zmuszają prezydenta do zrobienia czegoś nielegalnego, nie chronią nas w pełni wiary i kredytu lub podnoszą pułap zadłużenia bez ich zgody. kiedy Krugman mówi to w ten czy inny sposób, prezydent mógłby po prostu przeciwstawić się kongresowi i zignorować pułap zadłużenia, czy nie byłoby to również łamaniem prawa? może, może nie, opinie są różne, ale niedopuszczanie do uchwał to też łamanie prawa. i dlaczego nie wybrać tego, który najmniej boli Amerykę? Krugman mówi, że jeśli musisz, wychowaj tego frajera samodzielnie.

  >>wracając do innego punktu o zaprzeczeniach, to właściwie nie jest nowy sentyment. to sięga jeszcze 2011 roku, na wzgórzu byli republikanie, którzy mówili: cóż, pułap zadłużenia nie przechodzi, to nie znaczy, że koniecznie będziemy musieli spłacać nasz dług. jeśli pułap zadłużenia nie zostanie podniesiony i okaże się, że nie spłacamy naszego długu, to może prezydent Obama podejmie w tym celu jakieś nadzwyczajne środki po tym, jak fakt może pokazać, że ma do tego uprawnienia raczej zachęta do tego.

  >>Pomysł, że moglibyśmy w ciągu kilku dni cofnąć to, co zbudowaliście przez setki lat, poprzez wojnę domową, poprzez ekspansję naszego narodu na oba oceany. nie zrobiliśmy małej rzeczy w Ameryce, zrobiliśmy wielką rzecz. Nie jestem w pełni amerykańskim wyjątkowym człowiekiem, tak jak niektórzy, ale naprawdę lubię ten kraj, a to, co pokazaliśmy na temat zdolności do samostanowienia, jest znaczącą, historyczną rzeczą i można to zmienić w ciągu kilku dni?

  >>dotrzymujemy słowa. jest to jeden z powodów, dla których Brytyjczycy utrzymali funta. to jest przez wieki, ponad sześć, siedem wieków posiadania funta. więc to jest porównywalne. tak więc jako jednostki musimy dotrzymywać słowa. Nie podoba mi się też porównanie poszczególnych gospodarstw domowych, ale musimy dotrzymać słowa w odniesieniu do naszych zobowiązań lub spadku zdolności kredytowej.

  >>warto wrócić do 2011 roku, kiedy przeszliśmy przez coś podobnego. potem Standard and Poors nie powiedzieli, że obniżamy rating kredytowy Ameryki, ponieważ kraj jest bankrutem, powiedzieli, że obniżamy rating kredytowy z powodu chaosu politycznego i naszego braku zaufania do systemu politycznego, i to jest co słychać wszędzie. Ameryka nadal jest wybitnym liderem na świecie, wychodząc z globalnej recesji, wszyscy patrzą na Amerykę. Ameryka to ta, którą silnik ekonomiczny wciąż dusi i ludzie mówią, co jest z wami nie tak? dlaczego ciągle strzelasz sobie w stopę, a teraz to wszystko polityka.

  >>Chcę wrócić do tego punktu po części dlatego, że jest to coś w rodzaju międzynarodowej społeczności, to społeczność kredytowa, która patrzy na nas, ale także my sami patrzymy na siebie. pchamy to w stronę sezonu wakacyjnego i

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy