4 powody, dla których Ethereum jest lepsze niż Bitcoin

Category: Drugiej Strony
17 lutego 2021

W dzisiejszym współczesnym świecie najnowszym szumem, który ma miejsce, jest trend walutowy Crpto. Ludzie są zdezorientowani między monetą Bit i Ethereum i tak naprawdę nie wiedzą, która przewyższa drugą. Chociaż oba ekosystemy próbują robić rzeczy po swojemu, z pewnością istnieją między nimi wyraźne znaki.

Bitwa o technologię

Różni ludzie są przekonani, że Bit Coin jest lepszy w porównaniu do wszystkich innych platform walutowych, na których są tokenami lub aktywami cyfrowymi. Bitcoin jest jedną z pierwszych głównych kryptowalut i istnieje już od prawie 9 lat. Ethereum to bardzo nowa platforma walutowa, która została uruchomiona zaledwie kilka lat temu. Ethereum w porównaniu do Bitcoin oferuje kilka bardzo interesujących faktów technologicznych. Platforma działa na inteligentnych kontraktach, które są bardzo nową rewolucyjną technologią i słychać, że ta technologia byłaby również częścią platformy Bitcoin. Ethereum jest technologicznie mądrzejszy, podczas gdy Bitcoin nie jest tak zdrowy i brakuje mu zdecentralizowanych aplikacji. To sprawia, że ​​Ethereum jest lepszy niż Bitcoin. Ethereum jest solidne technologicznie.

Chcesz najświeższe informacje o Crypto?

Więc śledź nas w Google News!

Liczba monet

Ponieważ Ethereum jest stosunkowo nową platformą, dostępność monet jest znacznie większa. Bitcoin w porównaniu jest znacznie rzadszy. Wiadomo, że Bitcoin ma limit podaży monet wynoszący 21 milionów BTC. Ethereum ma około 92 milionów monet, które są w obiegu. Ludzie zwykle przeoczają fakt, że pozostanie on walutą inflacyjną. Ludzie mają tendencję do lekceważenia tego i twierdzą, że to właściwie nie ma znaczenia. Ethereum jest obecnie jedyną walutą bez ustalonego maksymalnego limitu podaży. Chociaż Bitcoin jest lepszy pod tym względem, dostępność i podaż monet jest zdecydowanie większa w Ethereum. Można to określić jako lepsze.

Ethereum pomaga w pozyskiwaniu funduszy z maksymalnym wpływem

Platforma darowizn oparta na Ethereum drastycznie zyskuje na popularności i jest doskonałym medium do przekazywania darowizn i zbierania funduszy. Platforma ta pomaga w uzyskaniu maksymalnej ekspozycji poprzez wysiłki motywowane ekonomicznie. Grace jest platformą pozyskiwania funduszy Ethereum, która dobrze dba o promocje, zbieranie darowizn i zbieranie funduszy bez dodatkowych kosztów i to właśnie sprawia, że ​​organizacje charytatywne koncentrują się. Wszystkie działania non-profit można również łatwo ekstrapolować i skalować.

Platforma Grace Ethereum działa w oparciu o mechanizm Advocate Incentive, w którym interes własny użytkownika miesza się z interesem społecznym i zapewnia najprostsze rozwiązania złożonych problemów, dzięki czemu praca socjalna jest również stabilna kulturowo. Grace Ethereum Platform sprawia, że ​​darowizny są bezpieczne i otwarte, tak aby wszyscy klienci mogli je zobaczyć i przeprowadzić audyt. Platforma zapewnia, że ​​pieniądze trafiają we właściwe ręce i następuje całkowita eliminacja oszustw. Platforma Ethereum przynosi korzyści tym, którzy potrzebują pomocy.

Z drugiej strony Bitcoin to globalna, zdecentralizowana waluta, która pozwala osobie wysyłać pieniądze innej osobie bez ingerencji strony trzeciej, takiej jak bank. Do przeprowadzenia transakcji potrzebujesz tylko komputera. Bitcoin działa w oparciu o technologię Block Chain, która jest jednym z najbardziej ochronnych i dokładnych systemów bezpieczeństwa.

Spekulacja

Bitcoin i Ethereum są pomocne. Obie przyczyniły się do znacznego wzrostu wartości w ostatnim roku. Jeśli porównasz Bitcoin z Ethereum, procent zysku jest mniejszy w Bitcoin. Chociaż bitowa moneta została stworzona przed Ethereum, a jej wartość stale rosła w ciągu ostatnich kilku lat, Ethereum również dostrzegł wielką wartość wyzwalającą w ciągu zaledwie kilku lat. Wartości wystrzeliły szybciej niż Bitcoin i przewyższyły Bitcoin. Wartość etreum ostatnio wzrosła w ciągu ostatniego roku i zakłada się, że to pozostanie i będzie rosło stabilnie, a także utrzyma się przez lata.

Cena Ethereum jest powiązana z ceną monety bitowej. Są one wzajemnie zależne i kiedy cena bitowych monet wzrośnie, Ethereum spadnie i odwrotnie. Gdy wartość Bitcoina spada, wartość Ethereum automatycznie wzrośnie lub odnotuje niewielki wzrost. Wartości te są zwykle ze sobą powiązane i poprawiają się same, gdy robi to druga strona. Ponieważ Bitcoin jest starszą platformą walutową, jest zdecydowanie bardziej stabilny niż obie, podczas gdy Ethereum wciąż próbuje się ustabilizować, ponieważ jest to bardzo nowa platforma. Ethereum zależy również od bitcoina i jego działań, podobnie jak inne platformy walutowe i kryptowaluta.

Chociaż Bitcoin i Ethereum nie mają dużej różnicy, Ethereum powoli nabiera szybkości i rozpędu, a obie waluty są tutaj, aby pozostać na stałe. Więc który z nich jest lepszy?

Po wszystkich dyskusjach Ethereum jest obecnie lepszy niż Bitcoin

  • Nowa platforma oprogramowania do kryptowalut, która działa na zaktualizowanej technologii
  • Ma większą dostępność monet
  • I nabiera szybkości i rozpędu szybciej w porównaniu z Bitcoinem.

Ten post jest częścią naszej serii autorów. Wyrażone poglądy są własnością autora i niekoniecznie są podzielane przez TNW.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy