17 miesięcznych dywidend płatnych 2629 USD miesięcznie

Category: Jeśli Masz
17 lutego 2021

Płatności hipotecznych. Płatności za samochód. Rachunki za telefon. Rachunki za prąd. Rachunki za wodę. Rachunki za karty kredytowe.

Co oni wszyscy mają ze sobą wspólnego?

Oczywiście nikt ich nie lubi. Ale co ważniejsze, wszyscy przybywają nieubłaganie miesiąc po miesiącu.

To dobrze, jeśli masz normalną pracę, za którą płaci się co kilka tygodni lub co miesiąc. Ale ta regularna rutyna wystawiania rachunków staje się znacznie bardziej zniechęcająca po przejściu na emeryturę, kiedy większość regularnych dochodów pochodzi z portfela akcji wypłacających dywidendę… które wypłacane są cokwartał, a nie co miesiąc.

Inwestorzy z kolei często budują skomplikowane kalendarze dywidend, które zostają wytrącone z równowagi, ilekroć kiedykolwiek będą musieli obniżyć niektóre akcje. Na przykład majowy czek na dywidendę może wystarczyć, ale czerwiec już nie, co zmusi inwestora do wycofania się z funduszu emerytalnego, pozbawiając przyszłego potencjalnego dochodu.

Ale ci, którzy wiedzą, mają to o wiele prostsze dzięki rzadkiemu, ale szanowanemu rodzajowimiesięcznych akcji dywidend.

Dzisiaj pokażę ci, jak sprawić, by najbardziej dogodni płatnicy dywidend na świecie wysyłali ci ponad 2600 $ każdego miesiąca.

Dlaczego miesięczne dywidendy mają po prostu sens

Miesięczni płatnicy dywidend, którzy naprawdę trzymają rękę na pulsie jako inwestorzy dochodowi. Firmy te wiedzą, że wielu ich inwestorów wymaga pasywnych płatności. Wiedzą również, że firma elektryczna nie zaczyna wysyłać rachunków co trzy miesiące, gdy osiągniesz wiek 65 lat.

To nie jest trudne. Tradycyjne kwartalne akcje dywidendy będą co trzy miesiące ogłaszać przyszłą wypłatę wraz z kwotą i datami dywidendy. Niektóre akcje z miesięczną dywidendą będą robić to samo, tylko co miesiąc. Niektóre, jakMain Street Capital (MAIN), będą „wstępnie planować w odstępach trzymiesięcznych, aby wypłacać te miesięczne dywidendy:

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby firmy takie jakCoca-Cola (KO)iJohnson & Johnson (JNJ) zrobiłyto samo. Po prostutego nie robią.

Swoją drogą: nawet jeśli dzieli Cię dziesięciolecia do emerytury, akcje z miesięczną dywidendą mają coś dla Ciebie. Złożą się szybciej:

Jeśli wszystko inne jest równe, wypadniesz nieco lepiej z akcjami, które opłacają się częściej. Dlaczego więc nie faworyzować płatników miesięcznych?

Kto wypłaca miesięczne dywidendy?

Chociaż prawie każda firma, która chciała, mogłaby co miesiąc wypłacać dochody udziałowcom, zwykle sprowadza się to do kilku specjalnych aktywów:

 • Fundusze inwestycyjne w nieruchomości (REIT):REIT są jednymi z najbardziej przyjaznych dla dochodów aktywów, tylko dlatego, że budzą się rano. Ale kilka z nich to miesięczne wypłaty dywidend – w tym sama „Comiesięczna Spółka DywidendowaDochód z Nieruchomości (O).
 • Przedsiębiorstwa rozwoju biznesu (BDC):BDC są niezwykle podobne do REIT, ponieważ zostały utworzone przez Kongres i są zobowiązane do wypłaty co najmniej 90% dochodu podlegającego opodatkowaniu w formie dywidendy. Biznes jest oczywiście inny – BDC pomagają zapewnić finansowanie małym i czasami średniej wielkości firmom, które często będą miały trudności z uzyskaniem płynności od większych podmiotów finansujących. Mają również tendencję do generowania ogromnych plonów, często wysokich jednocyfrowych i niskich dwucyfrowych.
 • Master Limited Partnerships (MLP):Większość ludzi od razu myśli o „rurociągach, kiedy myślą o MLP, co jest sprawiedliwe, biorąc pod uwagę, że większość z nich to rzeczywiście firmy zajmujące się transportem energii. Ale struktura rozciąga się na wszelkiego rodzaju firmy, od private equity i firmy zarządzającej aktywamiBlackstone Group LP (BX)przez zdywersyfikowany holding Carla IcahnaIcahn Enterprises LP (IEP)aż po specjalistę od rollercoasterówCedar Fair LP (FUN). Tak, MLP mogą być ogromnym bólem głowy podatkowym, ale często przynoszą gwiezdne zyski i od czasu do czasu wypłacają swoje „wypłaty dywidend co miesiąc.
 • Funduszekrólewskie:Fundusze królewskie są niszowe. Firmy te istnieją po prostu po to, by posiadać prawa do minerałów, takich jak pola naftowe i kopalnie żelaza. Pobierają tantiemy z operacji, które następnie przekazują udziałowcom, zazwyczaj do wygaśnięcia samego trustu lub do dystrybucji określonej kwoty wpływów. Jest tylko kilka takich firm i istnieją one głównie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
 • Akcje uprzywilejowane:Te „hybrydy obligacji są aktywami przynoszącymi satysfakcję z dochodów, które reprezentują własność firmy. Wypłacają dywidendy jak akcje, ale są stałe, bardziej jak płatności kuponowe obligacji. Handlują również wokół wartości nominalnej, podobnie jak obligacje, więc większość ich zwrotów pochodzi z ogromnych wypłat, często między 6% a 7%. Możesz inwestować w indywidualne preferencje, ale inwestorzy zazwyczaj decydują się na ich posiadanie poprzez…
 • Fundusze giełdowe (ETF) i fundusze zamknięte (CEF):setki ETF i CEF rozdzielają dochód każdego miesiąca. Ale chociaż garstka tych funduszy to zwykłe koszyki akcji, lwia część miesięcznych funduszy ETF i CEF wypłacających dywidendy posiada obligacje lub akcje uprzywilejowane.Żaden z nich nie zawiera niebieskich chipów mega-cap, ale to OK. Nadal są to rozległe tereny łowieckie dla wysokiej jakości, wysokich plonów.

  Jak zacząć zbierać 2629 $ każdego miesiąca

  Pozwólcie, że krótko przedstawię wam 17 akcji i funduszy „pierwszego poziomu, aby dać wam wyobrażenie o tym, jak potężni mogą być miesięczni płatnicy dywidend, zanim przejdziemy do bardziej elitarnego poziomu typów.

  Każdy z tych zapasów przynosi większy dochód niż poziom odniesienia – czasami trochę, alezazwyczaj ponad dwukrotnie, a nawet cztery razy więcej. We wszystkich przypadkach, z wyjątkiem kilku, ich zyski z łatwością pokonały podstawowe standardy… a kilka z nich wręcz je uderzyło.

  Spójrzmy, co daje ta grupa dynidendowych dynama. Średnia rentowność portfela wynosi 6,31%, czyli znacznie ponad 3 razy więcej niż obecnie S&P 500. To przekłada się na 2629,17 USD miesięcznie przy portfelu o wartości zaledwie 500 000 USD.

  Nie wspominając o tym, że zyskujesz wyjątkową dywersyfikację. Masz obligacje. Masz preferowane. Jesteś narażony na BDC, które działają jak mini-fundusze private equity inwestujące w dziesiątki branż. Wykorzystujesz nawet potencjał zarobkowy 7-Eleven i driving range.

  A to tylko skład B!

  Jak przejść na emeryturę z 8% zyskiem wypłacanym co miesiąc

  Jeśli gromadzisz typy w moim „8% miesięcznym portfelu płatników – w tym moje dwie ulubione preferowane gry akcji, z których każda zapewnia wyjątkowo bezpieczne plony przekraczające 7% – możesz wziąć to zaledwie 500 000 dolarów jaja gniazdowego, o których właśnie rozmawialiśmy i przekształcić go wokoło 3300 USD miesięcznych dochodów z dywidend.

  Ta strategia znacznych dywidend zapewnia potworną roczną rentowność na poziomie 7,6%. Jeśli to wszystko, co zrobił portfel, byłbyś już daleko przed 95% inwestorów na emeryturze. Ale to nie obejmuje nawet około 10% plus średni wzrost tych zwycięzców, który rozszerzy twoje gniazdo!

  Co ważne, nie musisz wymyślać jakichś tajemnych taktyk opcji lub skomplikowanych procedur handlowych. Możesz żyć z portfela o wartości 500 000 USD w nieskończoność, wykonując tylko dwa proste kroki:

  1. Sprzedaj swój portfel „kup i miej nadzieję:media finansowe od latwypychająna inwestorów tak zwane „bezpieczne gry, takie jakProcter & Gamble (PG)Kraft (KHC)iCoca-Cola (KO). Ale te firmy nie zapewniają takiego dochodu, jakiego potrzebujesz, aby utrzymać obecną jakość życia na emeryturze.
  2. Kup moich 8 ulubionych miesięcznych płatników dywidend.To naprawdę, naprawdę.

   Ten portfel obejmuje również naprawdę niesamowite akcje z dywidendami, w tym…

   • Płatnik o wartości 8,6%, który ma zgarnąć ogromne zyski ze sztucznie zahamowanego sektora
   • Pomysł jednego z najlepszych zarządzających funduszami na świecie, który płaci niesamowite 9,1%Oraz stabilny, 7,2% obrót dywidendami z ogromnym dyskontem w stosunku do NAV.Zdobądź te i inne comiesięczne dywidendy, w tym dwie solidne gry na akcjach uprzywilejowanych, które odblokują teraz 3 300 $ miesięcznego dochodu – za darmo!Kliknij tutaj, aby otrzymać każdy wybór z mojego 8% miesięcznego portfela płatników – wraz z tickami, cenami kupna i pełnymi analizami – absolutnie BEZ KOSZTÓW.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy